Dordrecht, Netherlands

Wekenlang verkeersstops op Achterhakkers door groot onderhoud

Wie geen fileliefhebber is, kan de komende weken maar beter niet over de Achterhakkers rijden. Door werkzaamheden wordt vanaf dinsdag geregeld al het verkeer voor vijf minuten stilgelegd op de doorgaande weg richting de Dordtse binnenstad.
Corrado Francke | 7 april 2025 12:07 | Aangepast op 7 april 2025 12:07
Vanaf dinsdag 8 april tot vrijdag 23 mei gebeurt dat gemiddeld één tot twee keer per uur tussen 07:00 uur en 16:00 uur. De stops zijn nodig omdat er gewerkt gaat worden aan de kade, die klaargemaakt wordt voor de aansluiting op de nieuwe Spuiboulevard.

Breed en groen wandelpad
Er komt namelijk een breed, groen wandelpad langs het water. De nieuwe kademuur gaat vier meter verder het water in langs de Achterhakkers. De ‘korte’ kant van de kade, richting de Spuihaven, gaat ongeveer drie meter het water in.

Het verkeer wordt stilgezet tijdens het plaatsen van de damwanden in het water. De gemeente raadt weggebruikers aan om te rijden via de Hellingen en Papeterspad (binnenstad uit) en Burgemeester de Raadtsingel en Johan de Wittstraat (binnenstad in).

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...