Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan de Drechttunnel

Vanavond en volgende week zijn tunnelbuizen van de Drechttunnel afgesloten wegens onderhoudswerkzaamheden. Van 21.00 uur tot 05.00 uur is er kans dat je om moet rijden of vertraging oploopt.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 16:00 | Aangepast op 10 augustus 2018 16:00
Elke nacht gaat er een andere tunnelbuis dicht. Vrijdagavond gaat de linkerbuis richting Breda dicht, daardoor is ook afrit 21 Dordrecht-centrum (laan der VN) gesloten. Maandagavond gaat de linkertunnelbuis naar Rotterdam dicht.


Dinsdagavond sluit de rechterbuis richting Breda, ook dan gaat de afrit naar het centrum (Mijlweg) dicht. Op woensdagavond sluit vervolgens de rechterbuis richting Rotterdam, hierdoor is afrit 22 bij Zwijndrecht dicht.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...