Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan de Drechttunnel

Vanavond en volgende week zijn tunnelbuizen van de Drechttunnel afgesloten wegens onderhoudswerkzaamheden. Van 21.00 uur tot 05.00 uur is er kans dat je om moet rijden of vertraging oploopt.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 16:00 | Aangepast op 10 augustus 2018 16:00
Elke nacht gaat er een andere tunnelbuis dicht. Vrijdagavond gaat de linkerbuis richting Breda dicht, daardoor is ook afrit 21 Dordrecht-centrum (laan der VN) gesloten. Maandagavond gaat de linkertunnelbuis naar Rotterdam dicht.


Dinsdagavond sluit de rechterbuis richting Breda, ook dan gaat de afrit naar het centrum (Mijlweg) dicht. Op woensdagavond sluit vervolgens de rechterbuis richting Rotterdam, hierdoor is afrit 22 bij Zwijndrecht dicht.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...