Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan de Drechttunnel

Vanavond en volgende week zijn tunnelbuizen van de Drechttunnel afgesloten wegens onderhoudswerkzaamheden. Van 21.00 uur tot 05.00 uur is er kans dat je om moet rijden of vertraging oploopt.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 16:00 | Aangepast op 10 augustus 2018 16:00
Elke nacht gaat er een andere tunnelbuis dicht. Vrijdagavond gaat de linkerbuis richting Breda dicht, daardoor is ook afrit 21 Dordrecht-centrum (laan der VN) gesloten. Maandagavond gaat de linkertunnelbuis naar Rotterdam dicht.


Dinsdagavond sluit de rechterbuis richting Breda, ook dan gaat de afrit naar het centrum (Mijlweg) dicht. Op woensdagavond sluit vervolgens de rechterbuis richting Rotterdam, hierdoor is afrit 22 bij Zwijndrecht dicht.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...