Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan de Drechttunnel

Vanavond en volgende week zijn tunnelbuizen van de Drechttunnel afgesloten wegens onderhoudswerkzaamheden. Van 21.00 uur tot 05.00 uur is er kans dat je om moet rijden of vertraging oploopt.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 16:00 | Aangepast op 10 augustus 2018 16:00
Elke nacht gaat er een andere tunnelbuis dicht. Vrijdagavond gaat de linkerbuis richting Breda dicht, daardoor is ook afrit 21 Dordrecht-centrum (laan der VN) gesloten. Maandagavond gaat de linkertunnelbuis naar Rotterdam dicht.


Dinsdagavond sluit de rechterbuis richting Breda, ook dan gaat de afrit naar het centrum (Mijlweg) dicht. Op woensdagavond sluit vervolgens de rechterbuis richting Rotterdam, hierdoor is afrit 22 bij Zwijndrecht dicht.

Lees ook

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...