Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden op spoor tussen Dordrecht en Hardinxveld

Reizigers moeten er komend weekend rekening mee houden dat er geen treinverkeer mogelijk is tussen Dordrecht en Hardinxveld-Giessendam. Arriva zet bussen in om reizigers te vervoeren.
Kees Rijborz | 27 februari 2017 15:22 | Aangepast op 27 februari 2017 15:22
ProRail gaat de perronhoogte op station Sliedrecht aanpassen zodat mensen zonder op of afstap in- en uit de trein kunnen stappen. De werkzaamheden staan gepland voor zaterdag en zondag.


Afhankelijk van de bestemming kan de busreis een kwartier tot een uur langer duren dan een standaardreis. Volgende week maandag wordt de normale dienstregeling weer hervat.

Lees ook

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...