gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden tweede fase N3 op schema

494b3cb6bf5a5c3e922034002ac23c65

De werkzaamheden aan de N3 zijn nog steeds in volle gang. 14 december is de tweede fase van de werkzaamheden gestart. Volgens Rijkswaterstaat liggen zij op schema, mede omdat ze eerder aan de tweede fase waren begonnen dan gedacht.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het deel vanaf afrit Sterrenburg richting de A16 wordt compleet vernieuwd, ook hier wordt de Randweg vanaf de fundering opnieuw opgebouwd. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat geeft aan dat zij nog geen bijzonderheden zijn tegengekomen tijdens de werkzaamheden. “Mede door de rust op de weg tijdens de feestdagen. Straks na de jaarwisseling zal het voor de automobilisten wel even wennen zijn, aan de tijdelijk nieuwe situatie.”

Eerder sprak RTV Dordrecht met Michael Blatter. Die gaf aan dat Rijkswaterstaat verwacht beter door de tweede fase heen te komen. “We hebben geleerd van de eerste fase. Daarom hebben we nu ook de verlichting vernieuwd, ander soort belijning gebruikt, dus niet meer de gele lijnen maar witte belijning die slijtvast is. En we hebben extra bebording geplaatst.”

Op &t=21s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

coalitiepapendrecht

'Niet links, niet rechts, maar Papendrechts': dit zijn de plannen van de nieuwe coalitie

De onderhandelingen tussen PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht zijn afgerond. Onder leiding van formateur Koen Becking bereikten de partijen op 16 juni overeenstemming over een coalitieakkoord voor Papendrecht. De inhoud van het akkoord is deze vrijdag gepresenteerd.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.