gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden tweede fase N3 op schema

494b3cb6bf5a5c3e922034002ac23c65

De werkzaamheden aan de N3 zijn nog steeds in volle gang. 14 december is de tweede fase van de werkzaamheden gestart. Volgens Rijkswaterstaat liggen zij op schema, mede omdat ze eerder aan de tweede fase waren begonnen dan gedacht.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het deel vanaf afrit Sterrenburg richting de A16 wordt compleet vernieuwd, ook hier wordt de Randweg vanaf de fundering opnieuw opgebouwd. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat geeft aan dat zij nog geen bijzonderheden zijn tegengekomen tijdens de werkzaamheden. “Mede door de rust op de weg tijdens de feestdagen. Straks na de jaarwisseling zal het voor de automobilisten wel even wennen zijn, aan de tijdelijk nieuwe situatie.”

Eerder sprak RTV Dordrecht met Michael Blatter. Die gaf aan dat Rijkswaterstaat verwacht beter door de tweede fase heen te komen. “We hebben geleerd van de eerste fase. Daarom hebben we nu ook de verlichting vernieuwd, ander soort belijning gebruikt, dus niet meer de gele lijnen maar witte belijning die slijtvast is. En we hebben extra bebording geplaatst.”

Op &t=21s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

nk20260828NKS01156

FC Dordrecht met ruime cijfers onderuit op Volendamse kermisavond

FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.