gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden tweede fase N3 op schema

494b3cb6bf5a5c3e922034002ac23c65.jpg

De werkzaamheden aan de N3 zijn nog steeds in volle gang. 14 december is de tweede fase van de werkzaamheden gestart. Volgens Rijkswaterstaat liggen zij op schema, mede omdat ze eerder aan de tweede fase waren begonnen dan gedacht.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het deel vanaf afrit Sterrenburg richting de A16 wordt compleet vernieuwd, ook hier wordt de Randweg vanaf de fundering opnieuw opgebouwd. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat geeft aan dat zij nog geen bijzonderheden zijn tegengekomen tijdens de werkzaamheden. “Mede door de rust op de weg tijdens de feestdagen. Straks na de jaarwisseling zal het voor de automobilisten wel even wennen zijn, aan de tijdelijk nieuwe situatie.”

Eerder sprak RTV Dordrecht met Michael Blatter. Die gaf aan dat Rijkswaterstaat verwacht beter door de tweede fase heen te komen. “We hebben geleerd van de eerste fase. Daarom hebben we nu ook de verlichting vernieuwd, ander soort belijning gebruikt, dus niet meer de gele lijnen maar witte belijning die slijtvast is. En we hebben extra bebording geplaatst.”

Op &t=21s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

Still vluchtelingenopvang HAGI.png

In dit voormalig kantoorpand gaan Oekraïense vluchtelingen opgevangen worden

Maximaal honderd Oekraïense vluchtelingen kunnen vanaf komende zomer gehuisvest worden aan de Hakgriend 22 in Hardinxveld-Giessendam. Het huurcontract voor het gebouw is door de gemeente ondertekend. De gemeente gaat nu aan de slag met het verbouwen en inrichten van de opvanglocatie.

plucheplakkers dirk kuijt.png

Dirk Kuijt openhartig in gesprek met De Plucheplakkers: ‘Op mijn plek in Dordt’

In een nieuwe aflevering van De Plucheplakkers schuift niemand minder dan de hoofdtrainer van de Schapekoppen aan. Kattukker Kuijt vertelt over zijn tijd tot nu toe aan de Krommedijk en de ervaringen die hij meeneemt van topcoaches als Rafael Benítez en Louis van Gaal. En ook dat FC Dordrecht niet zijn eerste keus was.

Foto duidingsdebat.png

VERKIEZINGEN

De grootste, maar nu al buitenspel: GroenLinks-PvdA ‘Niet stabiel genoeg’

Het zal heel lastig worden voor GroenLinks-PvdA om zicht te houden op een nieuwe ronde in het Dordtse stadsbestuur. Zowel de verkenner als een meerderheid van de gemeenteraad heeft grote twijfels bij een samenwerking tussen die partij en de VVD. Een verdere zoektocht naar een gemeentebestuur met zowel GroenLinks-PvdA als VVD wordt ook “niet opportuun” geacht.

VanPeltRecycling2.png

Geld verdienen door oude elektrische apparaten in te leveren: ‘Het goud ligt op straat’

De prijzen van metaalsoorten zoals goud, zilver en koper gaan door het dak. Particulieren maken daardoor steeds vaker de overstap van milieustraat naar handelaar: Daar krijgen ze namelijk geld voor oude computers of kabels die het niet meer doen.

VrijheidsdebatDordt.png

Leerlingen Johan de Witt winnen vrijheidsdebat: ‘Je mening in het debat doet er toe’

Vrijheid, veiligheid én hoe om te gaan met een eventueel dreigende oorlog? Onderwerpen die in de Nederlandse politiek vaak worden behandeld in debatten. Maar hoe denken jongeren over deze onderwerpen? In het Hof van Nederland in Dordrecht deden 60 leerlingen van alle onderwijsrichtingen van het voortgezet onderwijs uit ons land mee aan het vrijheidsdebat

IMG_7942.jpeg

Deze oud-raadsleden ontvangen Johan de Witt-speld

Oud-raadsleden Irene Koene en Kitty Kruger hebben de Johan de Witt-speld gekregen. Ze kregen de speld dinsdagmiddag bij hun afscheid van de Dordtse gemeenteraad uit handen van burgemeester Nanning Mol, voor hun jarenlange inzet voor de Dordtse gemeenteraad en de lokale democratie.