gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden tweede fase N3 op schema

494b3cb6bf5a5c3e922034002ac23c65

De werkzaamheden aan de N3 zijn nog steeds in volle gang. 14 december is de tweede fase van de werkzaamheden gestart. Volgens Rijkswaterstaat liggen zij op schema, mede omdat ze eerder aan de tweede fase waren begonnen dan gedacht.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het deel vanaf afrit Sterrenburg richting de A16 wordt compleet vernieuwd, ook hier wordt de Randweg vanaf de fundering opnieuw opgebouwd. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat geeft aan dat zij nog geen bijzonderheden zijn tegengekomen tijdens de werkzaamheden. “Mede door de rust op de weg tijdens de feestdagen. Straks na de jaarwisseling zal het voor de automobilisten wel even wennen zijn, aan de tijdelijk nieuwe situatie.”

Eerder sprak RTV Dordrecht met Michael Blatter. Die gaf aan dat Rijkswaterstaat verwacht beter door de tweede fase heen te komen. “We hebben geleerd van de eerste fase. Daarom hebben we nu ook de verlichting vernieuwd, ander soort belijning gebruikt, dus niet meer de gele lijnen maar witte belijning die slijtvast is. En we hebben extra bebording geplaatst.”

Op &t=21s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

A16-RWS131023SS001 - WNZ Frank vd Zwan_tcm26-344983

A16 bij Ridderkerk dit weekend afgesloten

De A16 bij Ridderkerk gaat dit weekend dicht vanwege groot onderhoud. Vanaf vrijdagavond 7 augustus 20.00 uur tot maandagochtend 10 augustus 05.00 uur is de snelweg afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk en knooppunt Terbregseplein.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.