gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden tweede fase N3 op schema

494b3cb6bf5a5c3e922034002ac23c65

De werkzaamheden aan de N3 zijn nog steeds in volle gang. 14 december is de tweede fase van de werkzaamheden gestart. Volgens Rijkswaterstaat liggen zij op schema, mede omdat ze eerder aan de tweede fase waren begonnen dan gedacht.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het deel vanaf afrit Sterrenburg richting de A16 wordt compleet vernieuwd, ook hier wordt de Randweg vanaf de fundering opnieuw opgebouwd. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat geeft aan dat zij nog geen bijzonderheden zijn tegengekomen tijdens de werkzaamheden. “Mede door de rust op de weg tijdens de feestdagen. Straks na de jaarwisseling zal het voor de automobilisten wel even wennen zijn, aan de tijdelijk nieuwe situatie.”

Eerder sprak RTV Dordrecht met Michael Blatter. Die gaf aan dat Rijkswaterstaat verwacht beter door de tweede fase heen te komen. “We hebben geleerd van de eerste fase. Daarom hebben we nu ook de verlichting vernieuwd, ander soort belijning gebruikt, dus niet meer de gele lijnen maar witte belijning die slijtvast is. En we hebben extra bebording geplaatst.”

Op &t=21s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

touwtrekvereniging

Gerben (34) is wereldkampioen touwtrekken: 'Veel trainen en afvallen'

Gerben den Butter keerde vorige week terug uit Zuid-Afrika als wereldkampioen. De 34-jarige timmerman uit Streefkerk trok met zijn teamgenoten meerdere keren aan het langste eind en won in totaal vijf medailles op het wereldkampioenschap touwtrekken.

Hawker Typhoon Alblasserdam

Tentoonstelling over neergestort oorlogsvliegtuig geopend

Een tentoonstelling over de crash van een Britse Hawker Typhoon is geopend in Alblasserdam. Het vliegtuig werd op 28 september 1944 door vijandelijk vuur uit de lucht geschoten. Piloot Jean-Noël Vandaele kwam daarbij om het leven. Bij de opening was ook zijn inmiddels 86-jarige dochter aanwezig.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.