Wethouder Bert van den Burgt bezoekt vandaag vwo-leerlingen van het Stedelijk Dalton Lyceum die bezig zijn met hun maatschappelijk stage.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.
museum
Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.
De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.
Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.
rampen
De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.
Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?