gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder: "Toekomst voor Big Rivers"

Ondanks de bezuinigingen ziet de Dordtse cultuurwethouder wel degelijk toekomst voor het Big Rivers festival. "Als ik zie met welke energie het festival wordt georganiseerd en de ruim 150 vrijwilligers die er aan meewerken, dan weet ik dat haast wel zeker." Sleeking zei dat zaterdagmorgen in een uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Sleeking erkent dat er een aantal grote problemen zijn in de cultuursector. "We hebben financiele zorgen over het Energiehuis en ToBe en we moeten bezuinigen. Festivals zoals Big Rivers moeten wat creatiever worden en dat heeft de organisatie vorig jaar al bewezen."

Volgens Sleeking heeft Big Rivers veel draagvlak in de gemeenteraad. De kracht van Big Rivers is volgens de wethouder dat het passend is gemaakt voor alle Dordtenaren. "Er zijn veel podia met verschillende soorten muziek en dat spreekt veel mensen aan. Ook de relaxte sfeer is aansprekend." Big Rivers vervult ook een rol in culturele aantrekkelijk van Dordrecht voor jongeren. "Het is een prachtig platform om jongeren aan de stad te binden."

Lees ook

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.

homoplek.png

Taakstraffen voor jongeren (20 en 19) om anti-homogeweld

Twee Alblasserdammers zijn veroordeeld voor anti-homogeweld. Volgens de rechter maakten zij zich schuldig aan het achtervolgen en mishandelen van een man, wiens auto ook nog eens werd bekrast.

fcdordrechtfansfotos.png

Mooie weken en een smet: dit zeggen fans over het seizoen van FC Dordrecht

Fans geven het seizoen van FC Dordrecht een zeven. De Streekomroep maakte een rondje rondom het Supportershome van de club en vroeg trouwe volgers om hun ongezouten mening.