Dordrecht, Netherlands

Wethouders ondertekenen samenwerking met Jantje Beton

Wethouders Reynvaan en Heijkoop ondertekenen een samenwerking met Jantje Beton. De gemeente en de stichting gaan zich hiermee inzetten voor gezondere buurten.
Kelly de Korte | 5 april 2018 16:39 | Aangepast op 5 april 2018 16:39
De bedoeling is om eerst in gesprek te gaan met buurtbewoners om hun wensen op het gebied van bewegen, ontmoeten, spelen en groen in kaart te brengen.

De samenwerking begint in de wijken staart en Sterrenburg en er zijn al plannen voor deze wijken.

In Sterrenburg zijn er wensen om het park aan te pakken. En in de Staart zijn er nog moestuinen waar meer spelen aan toegevoegd kan worden.

Wanneer je zelf een idee hebt, laat het weten op de website van gezondere buurten.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...