gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Whop goes pop’ laat iedereen zingen en swingen

738d5c8553a7c8bf238099bb3122fbdc

Je eigen muzikale talent laten horen op een podium: voor alle ouderen is het twee keer per maand mogelijk in de Popcentrale bij ‘whop goes pop’.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Talent is niet nodig: iedereen die zich aanmeldt, kan op het podium zingen of een instrument bespelen. Acts bestaan uit twee liedjes van rond de acht minuten en iedereen is welkom om te komen kijken.

“Er komen heel veel verschillende mensen en er is veel diversiteit qua muziekstijlen”, vertelt de vrijwillige gastheer Ad Klous. “Er zijn gitaristen, we hebben een saxofoniste gehad, iemand met een blokfluit en nog veel zangers en zangeressen. Iedereen is welkom.”

De organisatie draait vooral op vrijwilligers en is met een groep vaste bezoekers een hechte club muziekliefhebbers geworden. Philip Westerlaken is een van die vaste bezoekers en trad ook dinsdag op. “Het is geweldig om hier op het podium te staan, ik heb het enorm naar mijn zin.”
3208df75a6cf3ebc91f11043a4057ea1

Lees ook

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.