Dordrecht, Netherlands

Wintermarkt in De Sterrenlanden

In Het Spectrum De Sterrenlanden wordt een wintermarkt georganiseerd. Op woensdag 21 november van 10:00 uur tot 16:00 uur is de markt te bezoeken.
Lois Haanskorf | 16 november 2018 11:21 | Aangepast op 16 november 2018 11:21
Er is van alles te kopen. Veel creatieve artikelen zoals sieraden, zelfgemaakte kerstkaarten en windlichten. Daarnaast hebben inwoners zelf schilderijen gemaakt die verkocht worden.


De bezoekers kunnen ook genieten van een glaasje gluhwein, churros, verse poffertjes, erwtensoep en pompoensoep. Kinderen kunnen genieten van de bekende Bimbo box, het bewegende aapjesorkest.


Gert Jan de Kaasboer, Chocking Chocolatiers en Zorgboerderij De Veldlinden zijn ook van de partij. Kinderen kunnen grabbelen en het Rad van Avontuur zijn andere activiteiten.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...