Dordrecht, Netherlands

WK Shorttrack vooral succesvol verlopen voor de damesploeg

Het Wk Shorttrack dat afgelopen weekend op de Sportboulevard plaats vond zit er weer op en bracht vooral bij de dames de grootste successen te weeg.
Fokko van der Straaten | 8 maart 2021 14:00 | Aangepast op 8 maart 2021 14:00
Susanne Schulting won op alle afstanden goud en reed ook nog bijna een wereldrecordtijd op de 1000 meter. Ze kwam hier slechts twee tienden te kort. Maar dit mocht de pret niet drukken en prolangeerde ze op de Dordtse ijsvloer haar wereldkampioenschap. Op onze vraag wat Dordrecht voor betekenis heeft bij het behalen van haar wereldkampioenschap allround had Schulting het volgende antwoord: "Dordrecht, ja dan zeg ik liever Ahoy". 
Bondscoach Jeroen Otter is een stuk positiever over Dordrecht. "In 2012 zijn we in Dordt begonnen en nu negen jaar verder is het nog steeds prachtig om hier te racen. Het was dit jaar heel bijzonder omdat we vanwege de corona zonder publiek moesten racen, maar de manier waarop de ijsbaan opgebouwd was gaf een hele aparte sfeer en je merkt gewoon dat iedereen hier in de regio met ons meeleeft". 
Sjinkie Knegt die in de afgelopen jaren menig succes behaalde in Dordrecht had er niet zoveel problemen mee dat er geen publiek aanwezig mocht zijn. De nuchtere Fries: "Het is wat het is, verder kunnen we er niet meer van maken. Ik heb heerlijk geschaatst". 

&t=1s

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...