Dordrecht, Netherlands

Workshops werkzoekende 50-plussers

Voor oudere werkzoekenden organiseert de stichting Werk+ervaring een serie van 4 workshops onder de titel ‘Werken aan werk door Zelfregie’.
Gert van der Steen | 7 maart 2019 10:48 | Aangepast op 7 maart 2019 10:48
Die workshops zijn volgens de stichting anders dan de trainingen die door organisaties als UWV en Sociale Dienst worden gegeven. Daarbij is de arbeidsmarkt het uitgangspunt en is alles gericht op het zo snel mogelijk een (min of meer willekeurige) baan vinden. De werkgever is daarbij dan leidend. Vaak leidt dit met name voor 50-plussers tot teleurstellingen. Om deze teleurstelling te voorkomen voert de werkzoekende zelf de volledige regie. Dat levert vaak verrassende resultaten op, zegt de stichting.


Bij deze workshops is de situatie van de werkzoekende zelf het beginpunt. Niet alleen het werk, maar de hele individuele situatie is dan van belang. Hobby’s, competenties, loopbaan en belemmeringen en kansen voor de arbeidsmarkt. Ook versterking van zelfvertrouwen is een belangrijke factor.


Er is een oriëntatiebijeenkomst op woensdag 20 maart om 14.00 uur aan de Wijnstraat 237. Er zijn geen kosten aan verbonden.


Aanmelden op info@werkpluservaring.nl

Lees ook

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...