gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Workshops werkzoekende 50-plussers

b9d9263bd0bac7629b07edd0b104c94b

Voor oudere werkzoekenden organiseert de stichting Werk+ervaring een serie van 4 workshops onder de titel ‘Werken aan werk door Zelfregie’.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Die workshops zijn volgens de stichting anders dan de trainingen die door organisaties als UWV en Sociale Dienst worden gegeven. Daarbij is de arbeidsmarkt het uitgangspunt en is alles gericht op het zo snel mogelijk een (min of meer willekeurige) baan vinden. De werkgever is daarbij dan leidend. Vaak leidt dit met name voor 50-plussers tot teleurstellingen. Om deze teleurstelling te voorkomen voert de werkzoekende zelf de volledige regie. Dat levert vaak verrassende resultaten op, zegt de stichting.


Bij deze workshops is de situatie van de werkzoekende zelf het beginpunt. Niet alleen het werk, maar de hele individuele situatie is dan van belang. Hobby’s, competenties, loopbaan en belemmeringen en kansen voor de arbeidsmarkt. Ook versterking van zelfvertrouwen is een belangrijke factor.


Er is een oriëntatiebijeenkomst op woensdag 20 maart om 14.00 uur aan de Wijnstraat 237. Er zijn geen kosten aan verbonden.


Aanmelden op info@werkpluservaring.nl

Lees ook

teun schilderij

Mooie pareltjes van het stadsarchief: Teun de Bruin laat ze nog zien voor zijn afscheid

Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad. 

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.