gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Workshops werkzoekende 50-plussers

b9d9263bd0bac7629b07edd0b104c94b.jpg

Voor oudere werkzoekenden organiseert de stichting Werk+ervaring een serie van 4 workshops onder de titel ‘Werken aan werk door Zelfregie’.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Die workshops zijn volgens de stichting anders dan de trainingen die door organisaties als UWV en Sociale Dienst worden gegeven. Daarbij is de arbeidsmarkt het uitgangspunt en is alles gericht op het zo snel mogelijk een (min of meer willekeurige) baan vinden. De werkgever is daarbij dan leidend. Vaak leidt dit met name voor 50-plussers tot teleurstellingen. Om deze teleurstelling te voorkomen voert de werkzoekende zelf de volledige regie. Dat levert vaak verrassende resultaten op, zegt de stichting.


Bij deze workshops is de situatie van de werkzoekende zelf het beginpunt. Niet alleen het werk, maar de hele individuele situatie is dan van belang. Hobby’s, competenties, loopbaan en belemmeringen en kansen voor de arbeidsmarkt. Ook versterking van zelfvertrouwen is een belangrijke factor.


Er is een oriëntatiebijeenkomst op woensdag 20 maart om 14.00 uur aan de Wijnstraat 237. Er zijn geen kosten aan verbonden.


Aanmelden op info@werkpluservaring.nl

Lees ook

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3.jpg

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

50jaarduwvaart.png

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

nijverheidstraat.jpg

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.