gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Workshops werkzoekende 50-plussers

b9d9263bd0bac7629b07edd0b104c94b

Voor oudere werkzoekenden organiseert de stichting Werk+ervaring een serie van 4 workshops onder de titel ‘Werken aan werk door Zelfregie’.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Die workshops zijn volgens de stichting anders dan de trainingen die door organisaties als UWV en Sociale Dienst worden gegeven. Daarbij is de arbeidsmarkt het uitgangspunt en is alles gericht op het zo snel mogelijk een (min of meer willekeurige) baan vinden. De werkgever is daarbij dan leidend. Vaak leidt dit met name voor 50-plussers tot teleurstellingen. Om deze teleurstelling te voorkomen voert de werkzoekende zelf de volledige regie. Dat levert vaak verrassende resultaten op, zegt de stichting.


Bij deze workshops is de situatie van de werkzoekende zelf het beginpunt. Niet alleen het werk, maar de hele individuele situatie is dan van belang. Hobby’s, competenties, loopbaan en belemmeringen en kansen voor de arbeidsmarkt. Ook versterking van zelfvertrouwen is een belangrijke factor.


Er is een oriëntatiebijeenkomst op woensdag 20 maart om 14.00 uur aan de Wijnstraat 237. Er zijn geen kosten aan verbonden.


Aanmelden op info@werkpluservaring.nl

Lees ook

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.