Dordrecht, Netherlands

Zaterdag weer carnavalsoptocht in centrum

De jaarlijkse carnavalsoptocht trekt zaterdagmiddag weer door de binnenstad.Enkele uren uren draagt de burgemeester de sleutel van de stad over. Dordrecht heet dan Ooi en Ramsgat.
Peter Tromp | 9 februari 2018 10:39 | Aangepast op 9 februari 2018 10:39
De carnavalsviering begint zaterdagochtend om 9.45 uur met een kerkdienst in de Sint-Antoniuskerk aan de Burgemeester De Raadtsingel. De sleuteloverdracht in het stadhuis vindt plaats om 11 minuten over 11. De carnavalsoptocht start om 14.00 uur. Op dezelfde tijd begint op het Scheffersplein een pleinfeest met artiesten. Aan het einde van de middag, om 17.11 uur, vindt daar ook een prijsuitreiking plaats.

Zondag is in de businessclub van FC Dordrecht een kinderfeest. Je kan je daar laten schminken, er is een springkussen en een prijsje voor de mooist verklede kinderen. De toegang kost drie euro.

Lees ook

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...