Dordrecht, Netherlands

Zaterdagochtend in Studio De Witt: wat te doen met de vrouwenopvang en autismeweek?

Waarom is extra aandacht voor autisme nodig? Eind maart start de autismeweek en presentator Ben Corino spreekt in een nieuwe aflevering van Studio De Witt zaterdagochtend met ervaringsdeskundigen.
Redactie RTV Dordrecht | 22 maart 2024 20:00 | Aangepast op 22 maart 2024 15:40
Verder komt de vrouwenopvang in Dordrecht aan bod. Daarover is aangekondigd dat die zal verhuizen naar een nieuwe locatie. Maar wat is een geschikte locatie voor deze kwetsbare doelgroep? In ieder geval niet de Short Stay Facility, bleek deze week.

Naast politici nemen ook vertegenwoordigers van de clientenraad van de vrouwenopvang plaats aan tafel om hierover te praten.

Lees meer over:

Studio De Witt|

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: Wouter van der Spoel en Ronnie de Groot

Zaterdag ontvangt presentator Ben Corino raadslid Wouter van der Spoel en filmmaker Ronnie de Groot ...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Sylvia Landa

De Dordtse ondernemer, kunstenares en dj Sylvia Landa is zaterdagochtend te gast bij Studio De Witt....

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over geweld tegen vrouwen

Het is de week waarin uitgebreid wordt stilgestaan bij geweld tegen vrouwen. Presentator Ben Corino ...

Zaterdag in Studio De Witt: Het belang van (voor)lezen

De Kinderboekenweek is in volle gang. Daarom gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend in Studio d...