gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis zit krap in de hulpmiddelen

c849deca56a7004a90bac855696218f4

Het Albert Schweitzer ziekenhuis kampt met een wisselende voorraad maskers (mondkapjes) en veiligheidsbrillen. "Gisteren waren ze bijna op. Vandaag hebben we weer genoeg", zegt directeur Peter van der Meer.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In het Dordtse ziekenhuis worden alleen patiënten geholpen, die dringend zorg nodig hebben. Het personeel is klaar om een eventuele golf van coronapatiënten op te vangen. "Daarvoor zijn zowel artsen en verpleegkundigen als middelen nodig."


"Mensen hebben we momenteel genoeg", zegt Van der Meer, "maar met de middelen is het soms krap. Verder dan morgen en overmorgen kun je niet kijken. Er worden heel veel van die maskers en brillen gebruikt."


Het aantal patiënten dat in het ziekenhuis positief getest is op het virus is gestegen van vijf naar acht. "We kunnen nog veel meer patiënten aan, zolang onze eigen mensen niet ziek worden en de voorraden kunnen worden aangevuld."&

Lees ook

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

yv202674yv202674A1D01324

FC Dordrecht slikt zes tegengoals in drukbezocht oefenduel met Feyenoord

Het was een commerciële superdag voor FC Dordrecht, maar sportief had de ploeg zaterdagmiddag weinig in te brengen tegen Feyenoord: 0-6. Vier van de zes treffers in het oefenduel vielen voor rust.