Dordrecht, Netherlands

Ziggo stopt met analoog uitzenden

Ziggo stopt met het aanbieden van analoge televisie in de Drechtsteden via kabel. In de nacht van 22 op 23 oktober gaat de stekker eruit. De overstap naar digitaal zal geen extra kosten opleveren in uw abonnement. Klanten die nog analoog kijken zullen samen met Ziggo deze overstap maken.
Maud Kannekens | 7 september 2018 16:48 | Aangepast op 7 september 2018 16:48
Op 24 april dit jaar waren Alblasserdam, Capelle aan de IJssel, Berschenhoek en Zevenhuizen aan de beurt. Daarmee waren dit de eerste steden. Ziggo wil in de loop van twee jaar overgaan op alleen digitale televisie.


Wanneer dit is doorgevoerd, krijgen de klanten er extra zenders bij. Een aantal van deze zenders zijn regionale zenders, sportzenders, Champions League en Formule 1.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Er is zaterdagavond een steekpartij geweest in een huis in Ridderkerk. Daarbij is een man gewond ger...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...