Dordrecht, Netherlands

Zo snel mogelijk door de sloot tijdens eerste SlootSpektakel Run

Het winnende team in actie AV Passaat
In Papendrecht werd zaterdag voor het eerst de zogeheten ‘SlootSpektakel Run’ georganiseerd. De bijzondere hardloopwedstrijd van AV Passaat was nat en vies, maar voor de deelnemers zeer de moeite waard.
Redactie Streek 56 | Hans Hulswit | 16 september 2024 11:59 | Aangepast op 16 september 2024 11:59
Verdeeld over 13 teams deden 39 sportievelingen zaterdag mee aan de SlootSpektakel Run, die ’s middags om 13.00 uur begon. Het parcours was 4 kilometer lang en startte en finishte op het terrein van AV Passaat aan de Andoornlaan. Het laatste team kwam rond 14:30 uur binnen: moe, vies, maar blij met de eigen prestatie.

Elin was met haar 11 jaar de jongste deelnemer. Zij was ook met het idee gekomen mee te doen. Vader en oom moesten er toen natuurlijk ook aan geloven en deden vol enthousiasme mee. Elin blijkt eigenlijk geen hardloopster te zijn, maar lid van gymnastiekvereniging Olympia. “Ze traint al een paar keer per week, dus ze heeft geen tijd meer voor hardlopen”, laat haar moeder weten.

Team Unox, dat bestond uit Arjan Schippers, Jeroen Jonker en Jelle Verdoes, werd uiteindelijk de winnaar van het evenement.

Bekijk via het YouTube-kanaal van RTV Papendrecht een fraaie sfeerimpressie van de SlootSpektakel Run:

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...