Dordrecht, Netherlands

Zomersymfonie terug van weggeweest

De Zomersymfonie in Park Merwestein is na 2 jaar terug. Op 6, 7 en 8 juli staat het hele park weer vol met beelden. Tot nu toe heeft het evenement elke keer duizenden bezoekers getrokken die kwamen kijken naar de kunst, luisteren naar muziek en natuurlijk kijken naar de hertjes.
Alka Goos | 11 mei 2018 18:00 | Aangepast op 11 mei 2018 18:00
Na de editie in 2015 leek het erop dat het cultureel evenement niet meer terug zou komen. Het bestuur was te oud geworden en de gemeente dreigde subsidie voor kleine evenementen stop te zetten. Stichting Laethbloeyer trok nieuwe, jonge mensen aan die naar eigen zeggen de schouders er flink onder zetten. En de gemeente veranderde niet van beleid. 

Twaalf kunstenaars laten het weekend dus door het hele park hun kunst zien. Maar daar blijft het niet bij. Er is muziek, dans, workshops en je kan hightea-en. Op vrijdagavond wordt er afgetrapt met percussiegroep Slag bij Nieland en een concert van SwingS. Het traditionele zomeravondconcert van Phil Good is op zaterdagavond. En op zondag zijn er niet alleen beelden door het hele park, maar ook podia waar verschillende artiesten hun ding zullen doen. 

Meest gelezen

Illegaal bordeel Vincent van Goghstraat gesloten

Redactie RTV Dordrecht | 20 sep 2023 12:41

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: thuiszitters, huurwoningen en actievoerder Jan Keesmaat

In Studio De Witt komen deze zaterdag weer allerlei onderwerpen aan bod. Het radioprogramma van pre...

FC Dordrecht moet tegen Jong AZ genoegen nemen met vierde thuisremise op rij

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met Jong AZ. Aan de Krommedi...

Hij werd verraden en door zijn eigen politiecollega's opgepakt: Dordtse verzetsman Gijs van Bemmelen geëerd

"Hij stond voor een goede zaak in moeilijke omstandigheden. Hij heeft zijn rug rechtgehouden, zijn k...

Steun vanuit Tweede Kamer voor provincie en gemeenten in dossier Chemours

Een grote meerderheid van de Tweede Kamer staat achter snelle maatregelen vanuit de regering om stre...

Internationaal microfestival voor de achtste keer gehouden

Dit weekend vonden op verschillende locaties in de stad tentoonstellingen plaats voor het achtste In...

Gewapend met een net gaan kinderen suppend de strijd aan met afval in het water

Ruim vijftig kinderen verzamelden zich woensdagmiddag bij La Venezia, maar niet om een authentiek I...