Dordrecht, Netherlands

Zonnebril voor leerlingen IKC De Regenboog: 'Zo blij zijn we om ze weer te zien!'

Leerlingen van christelijk IKC De Regenboog worden maandag en dinsdag verrast met een zonnebril. Daarmee willen hun meesters en juffen laten zien hoe blij ze zijn dat de basisschoolkinderen weer 'gewoon' naar school komen.
Petra Scheurwater | 19 mei 2020 11:17 | Aangepast op 19 mei 2020 11:17
De afgelopen periode hebben de leerkrachten van De Regenboog er alles aan gedaan om de leerlingen te voorzien van thuiswerk en ondersteuning op afstand. "Dat was omschakelen voor iedereen, voor leerlingen, voor ouders en voor leerkrachten", schrijft de school in een verklaring. "Gelukkig mogen de leerlingen sinds 11 mei weer naar school!"

Op de social media-kanalen van de basisschool lieten de juffen en meesters afgelopen weekend al weten hoe blij ze weer zijn om hun leerlingen weer te zien. Er verschenen foto's van de leerkrachten met een zonnebril op, waarbij ze berichtjes plaatsten voor de kinderen.

“Het is zo fijn dat door de hele school weer kinderstemmen klinken en er in de school weer geleerd wordt!", staat bijvoorbeeld bij een foto geschreven en "Samen kijken naar wat jij nodig hebt, waar jij van gaat groeien en wat bij je past is toch echt wat ik het liefste doe.”

De actie is op Instagram en Facebook te volgen via #ikcderegenboogdordrecht.

Foto's: IKC De Regenboog

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...