gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zonnebril voor leerlingen IKC De Regenboog: 'Zo blij zijn we om ze weer te zien!'

92b221e74db69485053c96e0b0c68000

Leerlingen van christelijk IKC De Regenboog worden maandag en dinsdag verrast met een zonnebril. Daarmee willen hun meesters en juffen laten zien hoe blij ze zijn dat de basisschoolkinderen weer 'gewoon' naar school komen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De afgelopen periode hebben de leerkrachten van De Regenboog er alles aan gedaan om de leerlingen te voorzien van thuiswerk en ondersteuning op afstand. "Dat was omschakelen voor iedereen, voor leerlingen, voor ouders en voor leerkrachten", schrijft de school in een verklaring. "Gelukkig mogen de leerlingen sinds 11 mei weer naar school!"

Op de social media-kanalen van de basisschool lieten de juffen en meesters afgelopen weekend al weten hoe blij ze weer zijn om hun leerlingen weer te zien. Er verschenen foto's van de leerkrachten met een zonnebril op, waarbij ze berichtjes plaatsten voor de kinderen.

“Het is zo fijn dat door de hele school weer kinderstemmen klinken en er in de school weer geleerd wordt!", staat bijvoorbeeld bij een foto geschreven en "Samen kijken naar wat jij nodig hebt, waar jij van gaat groeien en wat bij je past is toch echt wat ik het liefste doe.”

De actie is op Instagram en Facebook te volgen via #ikcderegenboogdordrecht.

Foto's: IKC De Regenboog
73dec732c2665f9b5a35b574e3c90dfb

Lees ook

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.