Dordrecht, Netherlands

Zwaneneieren Nassauweg weer terug, maar zwaantjes verstoten

De gestolen zwaneneieren van de Nassauweg zijn weer terecht en werden vanochtend door de Dieren SOS bij hun ouders gebracht.
Petra Scheurwater | 31 mei 2018 15:10 | Aangepast op 31 mei 2018 15:10
De man die gisteren de zwaneneieren had meegenomen was bang dat de eieren door het slechte weer onderkoeld zouden raken. Met behulp van een warme lamp zijn de eieren uitgebroed. Helaas had dit wel als gevolg dat de ouders hun jongen niet meer accepteerden.


‘Je moet gewoon met je handen van de natuur afblijven’, liet Hannie Stein van de Dieren SOS weten. ‘Een vogel in nood kan je altijd helpen, maar dit was geen nood’.


De zwaantjes zullen nu naar de vogelopvang Karel Schot in Rotterdam worden gebracht, zodat ze daar kunnen worden opgevoed en hopelijk op een dag weer terug de natuur in kunnen.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...