Dordrecht, Netherlands

Zwembad De Paddenstoel in Wantijpark weer open

Het zwembad De Paddenstoel in het Wantijpark is door corona dit seizoen nog niet open geweest. Maar nu staat er een tropische week voor de deur. Daarom heeft de gemeente maandag besloten om het bad vol te laten lopen.
Corrado Francke | 22 juni 2020 17:11 | Aangepast op 22 juni 2020 17:11
"Komende week wordt het heel mooi weer", zegt Victor Rouppe van der Voort van de gemeente. "Dan is het belangrijk dat je je lekker kunt verkoelen."

Maatregelen

De zwemmers moeten zich natuurlijk wel aan de coronaregels houden. Daarom staat er naast het zwembad een bordje dat het bad alleen toegankelijk is voor kinderen tot twaalf jaar. Ook zijn er om het bad strepen gezet en op het gras cirkels aangebracht. Deze maatregelen moeten mensen 'verleiden' om zich aan de regels te houden.

Stop eruit trekken

Ondanks die maatregelen vraagt een vader zich wel af of het niet te druk bij het zwembad wordt zodra de basisschoolleerlingen vrij zijn. Maar daar heeft de gemeente al een oplossing voor bedacht. "Stel dat we constateren dat er veel te veel mensen op een hoopje zitten, dan halen we het water eruit. Het water wordt dagelijks ververst. Hebben we de dag ervoor veel te veel mensen op een kluitje gehad, dan doen gooien we er geen nieuw water in", aldus Rouppe van der Voort.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Goederentrein botst tegen bestelbus, geen treinverkeer

Redactie Streekomroep | 3 mrt 2026 14:25

Lees ook

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...