Dordrecht, Netherlands

Zwemmen weer mogelijk in Merwelanden

Het negatieve zwemadvies voor zwemplas de Merwelanden is donderdag weer ingetrokken. Dat betekent dat de hoeveelheid bacteriën en blauwalg in het water niet meer schadelijk zijn voor mens en dier.
Petra Scheurwater | 23 mei 2019 17:27 | Aangepast op 23 mei 2019 17:27
De aanwezigheid er van kan voor huidirritatie, maag- en darmklachten zorgen.Het zwemadvies was negatief sinds vorige week vrijdag.

De omgevingsdienst controleert het zwemwater geregeld op de aanwezigheid van schadelijke bacteriën en blauwalg en houden op de website www.zwemwater.nl bij of het veilig is om een duik te nemen.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...