Dordrecht, Netherlands

Zwijndrechtse brug ‘s nachts afgesloten vanwege onderhoud

Zwijndrechtse brug Foto: Google Maps
De Zwijndrechtse brug is in de nachten van woensdag 6 en donderdag 7 september afgesloten voor verkeer. Rijkswaterstaat voert dan testen uit om te controleren of alle technische installaties goed functioneren.
Redactie RTV Dordrecht | 5 september 2023 11:03 | Aangepast op 5 september 2023 11:03
Het beweegbare deel van de brug wordt in die nachten getest. De brug is daardoor in beide richtingen afgesloten voor verkeer tussen 21.00 ‘s avonds en 05.00 uur ‘s ochtends. Het verkeer wordt omgeleid via de A16. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd. Fietsers en bromfietsers worden in groepen doorgelaten. Zij dienen daarbij rekening te houden met een wachttijd tot 30 minuten.

Rijkswaterstaat voert de technische inspecties en testen jaarlijks uit. Indien nodig wordt er vervolgens onderhoud gepleegd.

Lees ook

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...

Auto's beschadigd na explosie

Bij een explosie in Dordrecht zijn maandagavond twee auto’s beschadigd geraakt. De explosie was even...

Dames kleuren de Dordtse carnavalstop, met prinses aan kop: 'Begon met een grapje'

Mannen hadden jarenlang de bovenhand, maar komende editie kleurt een prinses én een volledig vrouwel...

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...