Dordrecht, Netherlands

Scheepsbrand aan het Keizershof

Op een binnenvaartschip aan het Keizershof is zaterdagmiddag brand uitgebroken, de brand woedde in de machinekamer. De brandweer is bezig met blussen en heeft de situatie onder controle.
Robert van Loon | 2 februari 2019 15:40 | Aangepast op 2 februari 2019 15:40
Het schip is niet geladen, en er was op het moment dat de brand uitbrak niemand aan boord. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Hoe groot de schade aan de machinekamer is niet bekend, ook de oorzaak is nog onduidelijk. Bij de brand kwam veel rook vrij, de brandweer waarschuwde uit de rook te blijven.

De brandweer heeft na het blussen de ruimtes van het schip geventileerd om rook en koolmonoxide te laten ontsnappen. De brandweerlieden ter plaatse krijgen schone pakken en nieuwe persluchtflessen.   

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...