Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen kantelt en verliest lading op A16

Op de parallelbaan bij de Drechttunnel in de A16 richting Breda is donderdagavond een vrachtwagen gekanteld. Daarbij is het wegdek vol komen te liggen met schroot. De parallelbaan is tijdelijk afgesloten geweest.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 10 januari 2025 11:52 | Aangepast op 10 januari 2025 11:52
Het voorval gebeurde aan het begin van de avond. De vrachtwagen vervoerde metaal en puin. Hoe de vrachtauto kon kantelen is niet bekend. Rijkswaterstaat is drie á vier uur bezig geweest met het opruimen van het puin.

Het verkeer kon via de binnenbuis van de tunnel de afslag Dordrecht bereiken, of de route richting het zuiden vervolgen.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...