Dordrecht, Netherlands

En weer valt een prijs van 1 miljoen in Papendrecht

Weer is er een prijs van 1 miljoen euro bij de Postcodeloterij gevallen in Papendrecht. Deze keer waren het bewoners met postcode 3351CG die ‘het lot uit de loterij’ wonnen. Zes bewoners uit de Cremerstraat winnen bedragen van 125.000 euro of 250.000 euro, afhankelijk van de deelname aan de loterij.
Redactie Streek 56 | Hans Hulswit | 6 november 2024 17:10 | Aangepast op 6 november 2024 17:10
Het is de derde keer in drie maanden tijd dat het dorp in de prijzen valt. Afgelopen september verdeelden inwoners ook al twee keer 1 miljoen euro.

Voor Henny en Joop was het dinsdag dubbel feest. Ze vierden hun 42-jarig trouwjubileum én wonnen 125.000 euro. “We willen graag verhuizen naar een gelijkvloers appartement, dus dit bedrag komt super van pas!”, vertelt het stel. Henk heeft twee loten en wint dus 250.000 euro. Hij is al bijna negentig jaar oud, maar heeft nog genoeg dromen. “Ik zou heel graag nog eens een cruise willen maken.”

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...