Dordrecht, Netherlands

Geïnteresseerden gezocht voor plek op (nieuw) bedrijventerrein ’t Oog

Op deze plek, pal naast de Betuwelijn, komt het bedrijventerrein Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Wie geïnteresseerd is in een plek op bedrijventerrein ’t Oog in Hardinxveld-Giessendam, kan zich vanaf nu aanmelden. De gemeente heeft de inschrijving voor de gronduitgifte opengesteld. In dit geval gaat het om negen kavels aan de westkant van het gebied.
Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 5 november 2024 12:20 | Aangepast op 5 november 2024 12:20
Die stukken grond, gelegen tussen de Betuwelijn en MerwedeLingeLijn, variëren tussen de 2500 en 7000 vierkante meter. Aanmelden voor een kavel kan nog tot maandag 18 november. Daarna hebben geïnteresseerden tot 12 februari 2025 om hun inschrijving in te dienen. Zelfstandige kantoren en bedrijfsverzamelgebouwen (waarin meerdere bedrijven onder één dak zitten) zijn niet toegestaan.

“Mooi dat we deze stap kunnen zetten”, vertelt wethouder Jan Nederveen in een persbericht “Met de uitgifte van bouwgrond in dit nieuwe bedrijvengebied komt er ruimte beschikbaar voor bedrijven uit Hardinxveld-Giessendam en omgeving om te ondernemen en door te groeien.”

Nu is er op de lap grond aan de Spoorweg nog niets te zien, maar de bedoeling is dat er in de zomer van volgend jaar gebouwd kan worden. Naast het bedrijventerrein komen er ook tussen de 1500 en 2500 huizen in het gebied. De bewoners van de eerste 170 huizen, die ten oosten van de Polderweg komen, moeten vanaf 2027 de sleutel krijgen.

Alle informatie en voorwaarden voor inschrijvers zijn te vinden op de website van de gemeente.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...