Dordrecht, Netherlands

Verjaardagsfeest loopt uit de hand: drie aanhoudingen

Foto ter illustratie Streekomroep 56
Een verjaardagsfeest in een restaurant in Alblasserdam is zondagmiddag uit de hand gelopen. Over en weer zijn klappen uitgedeeld, laat een woordvoerder van de politie weten. Een man liep daarbij een flinke hoofdwond op.
Redactie Streek 56 | 25 augustus 2025 13:00 | Aangepast op 25 augustus 2025 12:19
Het feest, met zo’n vijftig aanwezigen, werd zondag gevierd in een restaurant aan het Scheldeplein. Waarom het precies uit de hand liep, is niet duidelijk. Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De politie kon niet veel later aan de Blokweerweg twee verdachten aanhouden voor openlijke geweldpleging. Het gaat om twee Dordtenaren van 25 en 28 jaar oud. Een uur later werd ook een 50-jarige man uit Dordrecht opgepakt. Twee van hen zitten nog vast, laat de politie maandag weten.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...

Swingen in de regen bij Rockabilly Square

Nog geen 13 uur na de Dordtse Pride werden de regenboogvlaggen vervangen door de Amerikaanse ‘stars ...

N3 richting Papendrecht komende nacht dicht

De komende avond wordt opnieuw aan de N3 gewerkt. Van maandagavond 22.00 uur tot dinsdag 05.00 uur i...

Sterrenwacht dolblij met mega-opbrengst meteoriet: ‘Nu ruimer denken’

Het geld staat nog lang niet op de rekening maar de blijdschap is er niet minder om. Erik Blokland v...