gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Persoon zit een uur op een dak en auto vliegt tegen vangrail

90d410661e73399d0e6116952eb88532

Het was weer een druk weekend voor de hulpdiensten. Zo zat er een persoon ruim een uur op een dak van een woning in de Johan de Wittstraat en vloog een auto tegen de vangrail.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Zaterdag op zondagnacht rukte de hulpdiensten uit naar de A16 in verband met een ongeval. De bestuurster van een Belgisch voertuig zou te diep in het glaasje hebben gekeken waardoor zij van de weg raakte. Ze knalde tegen de vangrail die daardoor flink beschadigd raakte. Ook de auto kwam er niet goed van af. Het voertuig is weggesleept en de bestuurster is meegenomen.

Zondagochtend waren de hulpdiensten te vinden in de Johan de Wittstraat vanwege een verwarde persoon op een dak van een van de gebouwen in de straat. De man zat zeker een uur op het dak. De hulpdiensten lieten in die tijd een speciaal kussen uit Rotterdam overkomen en benaderde de man via een hoogwerker. Uiteindelijk koos de persoon ervoor om te springen.De persoon is uiteindelijk meegenomen door het ambulancepersoneel. Waarom deze op het dak zat is niet duidelijk.

Lees ook

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.