Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: vechtpartij op Brouwersdijk, aanrijding in Sterrenburg

Twee mannen zijn woensdagavond opgepakt na een vechtpartij op de Brouwersdijk in Dordrecht. Het gaat om mannen van 36 en 38 jaar oud, schrijven agenten op Instagram.
Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 20 juni 2024 11:27 | Aangepast op 20 juni 2024 11:27
Rond tien voor negen kreeg de politie een melding binnen van een vechtpartij in de wijk Krispijn. In de nasleep daarvan zijn er verschillende geparkeerde en langsrijdende voertuigen vernield. De mannen zijn aangehouden voor openlijke geweldpleging en mishandeling.

De politie zoekt nog naar getuigen van de vechtpartij en de vernielingen.

Brandje op Achterhakkers
De brandweer is donderdagochtend met twee bluswagens en een hoogwerker uitgerukt naar de Achterhakkers. Daar was melding gedaan van brand in een carport.

Ter plekke bleek het te gaan om smeulend hout. Of dat in de carport was, is niet bekend. Na het blussen en een nacontrole kon de brandweer weer retour.

Aanrijding in Sterrenburg
Een fietser is woensdag aangereden door automobilist in de wijk Sterrenburg. De botsing gebeurde aan het einde van de ochtend op het kruispunt van de Galileïlaan en de Blaauwweg.

De jongen, die reed op een elektrische fiets, is nagekeken door ambulancepersoneel. Daarna kon hij, weliswaar geschrokken, zijn weg weer vervolgen.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...