Dordrecht, Netherlands

19-jarige Tsjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

De nieuwe spits van FC Dordrecht FC Dordrecht
FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange spits speelde eerder al in de eerste divisie voor De Graafschap en FC Emmen.
Redactie Streek 56 | 17 juli 2025 17:30 | Aangepast op 17 juli 2025 17:30
Eduardo speelde twee jaar in de jeugdopleiding van NEC Nijmegen, voordat hij in 2022 de overstap maakte naar Duitsland. De in Tsjechië geboren voetballer, met Nederlandse en Angolese roots, doorliep daar verschillende jeugdelftallen van RB Leipzig.

Afgelopen seizoen kwam hij op huurbasis uit voor zowel De Graafschap als FC Emmen. Daar speelde hij verdeeld over die twee clubs in totaal 27 wedstrijden en scoorde voor elke club één keer.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Lees ook

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

FC Dordrecht blijft worstelen in eigen huis: ‘We misten agressiviteit’

In de afgelopen twee seizoenen verloor FC Dordrecht amper in thuisduels, maar sinds de zomer ging he...

FC Dordrecht door rampkwartier met lege handen tegen Jong FC Utrecht

FC Dordrecht heeft de zege op Roda JC geen goed vervolg kunnen geven. De ploeterende ploeg verloor v...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...