gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

245 kilo cocaïne gevonden in bedrijfspand na melding van inbraak

52de0748e408f2aaea9e2678bf7912f3

In een bedrijfspand in Papendrecht is dinsdag 245 kilo cocaïne aangetroffen. Dat meldt de politie vrijdag. De huurders van het pand zijn aangehouden op verdenking van het bezit van harddrugs. Het gaat om een 57-jarige man uit de gemeente Albrandswaard en een 25-jarige Rotterdammer.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Agenten gingen dinsdag af op een inbraakmelding aan de Matena in Papendrecht. Ter plekke bleek inderdaad ingebroken te zijn in twee bedrijfspanden, maar in één van die panden vond de politie ook allerlei blokken met cocaïne. Alle verdovende middelen zijn in beslag genomen door de politie en worden vernietigd.

Burgemeester Margreet van Driel: ‘Wij vinden een veilig en leefbaar Papendrecht erg belangrijk. Samen met politie, inwoners en ondernemers werken we aan een effectieve aanpak van criminaliteit en ondermijning. Elke melding telt! Ik ben blij met het snelle en adequate optreden van de politie die op doortastende wijze een grote partij drugs heeft onderschept.’’

De politie doet verder onderzoek. De gemeente Papendrecht zal bestuurlijke maatregelen nemen. Om wat voor maatregelen dat precies gaat, kon een woordvoerer nog niet zeggen.

Lees meer over:

Lees ook

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

yv2026718NKS03762

Overtuigende oefenzege FC Dordrecht: 5-0 tegen ploeg uit Qatar

FC Dordrecht liet zaterdag een prima indruk achter in het vijfde oefenduel van deze voorbereiding. In Papendrecht boekte de club een eenvoudige 5-0 zege op Lusail SC, dat komend seizoen uitkomt op het hoogste niveau van Qatar.

burgderaadtsingel

Deze weg is na 14 maanden weer open: ‘Eerst werden hier de vouwen uit je broek gereden'

Na een afsluiting van meer dan een jaar is de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht weer open voor verkeer. De weg is veiliger, groener én moet minder overlast veroorzaken voor omwonenden.