Dordrecht, Netherlands

'Andere Tijden' op bezoek bij Studio de Witt

Het radioprogramma Studio De Witt werkt mee aan een aflevering van het programma Andere Tijden (NTR-VPRO). De opnames worden gebruikt voor de serie 'Omwentelingen op het Binnenhof'.
Corrado Francke | 1 juli 2020 11:26 | Aangepast op 1 juli 2020 11:26
Het betreft aflevering 3: 'Gebroeders De Witt, De Ware Vrijheid & Rampjaar 1672'. De opnames vinden plaats tijdens de uitzending van Studio De Witt zaterdag.

In de uitzending ontvangt Ben Corino de historicus Luc Panhuysen, auteur van onder andere De Ware Vrijheid en Rampjaar 1672. Het thema van de uitzending is 'De gebroeders De Witt en het volk'.

Op dit moment is het nog niet bekend wanneer deze aflevering op tv zal worden uitgezonden.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...