gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Anneke Maagdenberg ontvangt Koninklijke Onderscheiding

4bd813bf4c3dbd45bc0fc55990fa834e.jpg

Burgemeester Wouter Kolff heeft donderdagavond een Koninklijke Onderscheiding uitgereikt aan Anneke Maagdenberg. De voormalig voorzitter van de Dordrechtse Ondernemersvereniging (DOV) wordt daarmee benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Anneke Maagdenberg zette zich in voor de verbetering van de economische positie van DOV-leden, de stad Dordrecht en de regio Drechtsteden. “Ik ben als voorzitter van de DOV heel betrokken geweest bij een aantal belangrijke activiteiten hier in Dordrecht, zoals Koningsdag 2015. Zo heb ik toch wel heel bijzondere dingen meegemaakt.”

Daarnaast maakte ze deel uit van het bestuur van de Federatie Ondernemersverenigingen Drechtsteden. Ook hielp ze de Voedselbank Dordrecht, Quiet Drechtsteden en de stedenband Dordrecht – Emalahleni (Zuid-Afrika).

Anneke werd als zelfstandig ondernemer van AM Zorgmanagement lid van de DOV. Nadat ze zich een aantal jaren in had gezet voor de evenementencommissie, werd ze in 2007 lid van het dagelijks bestuur. Van 2013 tot halverwege dit jaar was de ze voorzitter van de DOV. Jeroen Put is de nieuwe voorzitter van DOV.


&t=37s

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.