Dordrecht, Netherlands

Bagijnhof als racebaan voor Porsche mag niet

Bij de politiecontroles tijdens en na afloop van de koopavond heeft de politie verschillende mensen op de bon geslingerd.
Leo Roubos | 6 april 2018 10:48 | Aangepast op 6 april 2018 10:48
Zo werd er gecontroleerd op verschillende overlastplekken en werd er een korte controle gehouden op de Groenmarkt en de Visstraat. Daarbij zijn verschillende bestuurders gewaarschuwd.

Een man die een prent had gekregen omdat hij zijn auto op een invalidenparkeerplaats had geparkeerd, bleek een beetje hardleers. Hij vond dat hij wat moest eten en parkeerde vervolgens zijn auto helemaal niet meer in een vak. Gevolg: een tweede bon van 90 euro.

Iemand anders vond het nodig om het Bagijnhof als racebaan voor zijn Porsche te gebruiken, terwijl er op dat moment nog veel jongeren en winkelpersoneel van de net gesloten winkels liepen. Hij werd beloond met een prent van 389 euro.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...