Dordrecht, Netherlands

Bagijnhof als racebaan voor Porsche mag niet

Bij de politiecontroles tijdens en na afloop van de koopavond heeft de politie verschillende mensen op de bon geslingerd.
Leo Roubos | 6 april 2018 10:48 | Aangepast op 6 april 2018 10:48
Zo werd er gecontroleerd op verschillende overlastplekken en werd er een korte controle gehouden op de Groenmarkt en de Visstraat. Daarbij zijn verschillende bestuurders gewaarschuwd.

Een man die een prent had gekregen omdat hij zijn auto op een invalidenparkeerplaats had geparkeerd, bleek een beetje hardleers. Hij vond dat hij wat moest eten en parkeerde vervolgens zijn auto helemaal niet meer in een vak. Gevolg: een tweede bon van 90 euro.

Iemand anders vond het nodig om het Bagijnhof als racebaan voor zijn Porsche te gebruiken, terwijl er op dat moment nog veel jongeren en winkelpersoneel van de net gesloten winkels liepen. Hij werd beloond met een prent van 389 euro.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...