gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bands en muzikanten gezocht!

226c3c5be6712a02b3c12ddeceaf95d2

De Popcentrale is op zoek naar kanshebbers voor de Grote Prijs van Dordrecht 2021. Inschrijven kan de hele zomer, tot en met 14 september. De competitie vindt plaats in oktober en november.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De Popcentrale is op zoek naar kanshebbers voor de Grote Prijs van Dordrecht 2021. Inschrijven kan de hele zomer, tot en met 14 september. De competitie vindt plaats in oktober en november.

“De Grote Prijs van Dordt is een duw in de rug van ambitieuze artiesten,” licht de Popcentrale toe. “Als centrum van de lokale popscene bieden wij ondersteuning aan artiesten door middel van aansluitende prijzenpakketen, samenwerkingen van belangrijke partijen in de stad en het bieden van een podium.”



Deelnemende bands maken kans op een podiumplek op Wantijpop 2022, studiotijd, coaching en gratis repetitiesessies. Er zijn wel een paar criteria waaraan voldaan moet worden:

  • De meerderheid van de band woont binnen een straal van 30 kilometer van het Energiehuis in Dordrecht.

  • De band kan 20 minuten aan eigen werk spelen.

  • Er wordt op het podium live gespeeld.

  • De band heeft audio opnames van minimaal drie nummers beschikbaar.

  • Om de artiesten beter voor te bereiden op de competitie heeft de Popcentrale iets nieuws bedacht: er wordt een kickoffdag georganiseerd. Tijdens deze dag worden alle geselecteerden uitgenodigd en kunnen ze workshops volgen en deelnemen aan een fotoshoot.



    Wie meer heeft met rap kan zich inschrijven voor The Next Gem. Een wedstrijd die dit jaar voor de tweede keer gehouden wordt, in samenwerking met R-Newt. Opgeven kan tot 2 september, net als voor de Grote Prijs van Dordt, via de website van de Popcentrale.

    Lees ook

    sophiapolder

    Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

    De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

    fotopersburobusink

    Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

    “Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

    businkvrachtwagen

    Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

    In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

    IMG_9316

    Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

    Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

    Yunus1920.jpg

    Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

    FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

    thumvoorartikekl

    Op deze school trapte WK-sensatie Summerville al vroeg een balletje: 'We zijn super trots!'

    Glimmende gezichtjes van trots bij de leerlingen van basisschool De Meridiaan in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het schoolplein van de basisschool zal namelijk vanaf nu door het leven gaan als de Summervillestraat. Het heeft alles te maken de prestaties van Oranje-international en ex-FC Dordrecht-speler Crysencio Summerville. De aanvaller van Oranje zat namelijk een aantal jaren op de basisschool, en wordt nu dus geëerd.