Dordrecht, Netherlands

Bands en muzikanten gezocht!

De Popcentrale is op zoek naar kanshebbers voor de Grote Prijs van Dordrecht 2021. Inschrijven kan de hele zomer, tot en met 14 september. De competitie vindt plaats in oktober en november.
Marjolein Vos | 23 juni 2021 13:34 | Aangepast op 23 juni 2021 13:34
De Popcentrale is op zoek naar kanshebbers voor de Grote Prijs van Dordrecht 2021. Inschrijven kan de hele zomer, tot en met 14 september. De competitie vindt plaats in oktober en november.

“De Grote Prijs van Dordt is een duw in de rug van ambitieuze artiesten,” licht de Popcentrale toe. “Als centrum van de lokale popscene bieden wij ondersteuning aan artiesten door middel van aansluitende prijzenpakketen, samenwerkingen van belangrijke partijen in de stad en het bieden van een podium.”



Deelnemende bands maken kans op een podiumplek op Wantijpop 2022, studiotijd, coaching en gratis repetitiesessies. Er zijn wel een paar criteria waaraan voldaan moet worden:

  • De meerderheid van de band woont binnen een straal van 30 kilometer van het Energiehuis in Dordrecht.

  • De band kan 20 minuten aan eigen werk spelen.

  • Er wordt op het podium live gespeeld.

  • De band heeft audio opnames van minimaal drie nummers beschikbaar.

  • Om de artiesten beter voor te bereiden op de competitie heeft de Popcentrale iets nieuws bedacht: er wordt een kickoffdag georganiseerd. Tijdens deze dag worden alle geselecteerden uitgenodigd en kunnen ze workshops volgen en deelnemen aan een fotoshoot.



    Wie meer heeft met rap kan zich inschrijven voor The Next Gem. Een wedstrijd die dit jaar voor de tweede keer gehouden wordt, in samenwerking met R-Newt. Opgeven kan tot 2 september, net als voor de Grote Prijs van Dordt, via de website van de Popcentrale.

    Lees ook

    Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

    Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

    Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

    Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

    Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

    Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

    Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

    In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

    De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

    De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

    Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

    Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...