gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Benefietconcert voor Babyhuis

0464e8bd410495acdfbcb066845ffc9c

Soroptimistclub Dordrecht organiseert op zondag 4 november een benefietconcert ten bate van het Babyhuis. Dat wordt gecombineerd met een lezing over kunst en ook nog een veiling van voorwerpen en talenten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De muziek is van het trio Die Drei Dudelim’, dat al meer dan 20 jaar Klezmer speelt en nu de Jiddische muziek uit Oost-Europa op deze middag ten gehore brengt.


De lezing wordt verzorgd door kunsthistorica Anne Nies Keur. Zij is bekend van haar kunstcolleges voor de Vrije Academie. Haar bijdrage is gewijd aan de kunst rondom Maria Magdalena.


De veiling bevat een aantal waardevolle producten die beschikbaar zijn gesteld door sponsoren. Bovendien bieden leden hun diensten aan.


De Soroptimisten vormen een wereldwijd netwerk van vakvrouwen, die zich inzetten voor de ondersteunen van met name vrouwen en kinderen. De doelstelling van het Babyhuis past uitstekend in dit plaatje.


Kaarten kosten € 25, inclusief hapje en drankje.


De bijeenkomst vindt plaats in de Remonstrantse Kerk aan de Cornelis de Wittstraat van 14.00 tot 17.30 uur.


Inlichtingen via https://soroptimistclubdordrecht.weebley.com.

Lees ook

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het drinkwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

poepbacterie

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Gezondheid

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”