gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Benefietconcert voor Babyhuis

0464e8bd410495acdfbcb066845ffc9c.jpg

Soroptimistclub Dordrecht organiseert op zondag 4 november een benefietconcert ten bate van het Babyhuis. Dat wordt gecombineerd met een lezing over kunst en ook nog een veiling van voorwerpen en talenten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De muziek is van het trio Die Drei Dudelim’, dat al meer dan 20 jaar Klezmer speelt en nu de Jiddische muziek uit Oost-Europa op deze middag ten gehore brengt.


De lezing wordt verzorgd door kunsthistorica Anne Nies Keur. Zij is bekend van haar kunstcolleges voor de Vrije Academie. Haar bijdrage is gewijd aan de kunst rondom Maria Magdalena.


De veiling bevat een aantal waardevolle producten die beschikbaar zijn gesteld door sponsoren. Bovendien bieden leden hun diensten aan.


De Soroptimisten vormen een wereldwijd netwerk van vakvrouwen, die zich inzetten voor de ondersteunen van met name vrouwen en kinderen. De doelstelling van het Babyhuis past uitstekend in dit plaatje.


Kaarten kosten € 25, inclusief hapje en drankje.


De bijeenkomst vindt plaats in de Remonstrantse Kerk aan de Cornelis de Wittstraat van 14.00 tot 17.30 uur.


Inlichtingen via https://soroptimistclubdordrecht.weebley.com.

Lees ook

paasconcert.png

Eerste Paasdag op TV Dordrecht: de Messiah van Händel

In het kader van het 20-jarig jubileum van stichting Dordtissimo was er op 28 februari een bijzondere uitvoering van de Messiah van Händel. Het concert met tweehonderd zangers uit heel Nederland in een volle Wilheminakerk is Paaszondag in twee delen te zien op TV Dordrecht.

IMG_8167.JPG

Klimaat en aanleg warmtenet oorzaak verzakking talud: 'Het is een combinatie van factoren'

Sensoren die afwijkingen aan het spoor meten en een politieagent die de snelheid van een trein controleert. Het gebeurt allemaal op treinstation Sliedrecht Baanhoek en is nodig om ongelukken bij het nabijgelegen talud te voorkomen, aldus ProRail. “Mocht een trein te hard rijden en een kleine vervorming van het spoor ontstaan, dan zou die kunnen ontsporen.”

jurrerijnmond.png

Jurre (9) geneest van kanker en haalt met voetbalclub geld op voor ziekenhuis

Het duurde twee jaar voordat de 9-jarige Jurre uit Hendrik-Ido-Ambacht helemaal vrij was van kanker. Nu wil hij het liefst snel aansterken en zijn aandacht in het positieve steken. Jurre en zijn vrienden zijn een inzamelingsactie begonnen voor het ziekenhuis waar hij verbleef.

drod 12.JPG

'Must-win' voor FC Dordrecht eindigt in mineur: 'Het wordt nu steeds lastiger'

FC Dordrecht-trainer Dirk Kuijt is teleurgesteld in de manier waarop zijn ploeg vrijdagavond van Roda JC verloor. Een must-win-wedstrijd om nog enig uitzicht te houden op play-offs aan het eind van het seizoen werd een afgetekende 0-3 nederlaag. Daardoor staan de Dordtenaren met nog vier duels te gaan voor een loodzware opgave om nog mee te doen aan het toetje van het KKD-seizoen in mei.

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.