Dordrecht, Netherlands

Bezorgwagen supermarkt rolt water in

De bezorgbus in het water Dennis van Wingerden/RTV Ridderkerk
Een bestelbusje van supermarkt Jumbo is woensdagavond te water geraakt in Ridderkerk. Bewoners van het Gieser Wildeman-erf in Rijsoord keken vreemd op toen de wagen rechtdoor het water in reed.
Redactie Streek 56 | RTV Ridderkerk | 17 april 2025 20:48 | Aangepast op 17 april 2025 20:48
Direct werden meerdere hulpdiensten opgeroepen, meldt RTV Ridderkerk. Zij hoefden uiteindelijk niet in actie te komen, omdat de chauffeur niet in de wagen zat.

Vermoedelijk was de chauffeur vergeten de handrem aan te trekken en is de wagen daardoor gaan rollen. Een bergingsbedrijf heeft de wagen met veel moeite weer op het droge gekregen.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

The day after: zo kijkt de Dordtse D66 naar de verkiezingsuitslag

Het zonnetje schijnt letterlijk en figuurlijk vandaag voor D66. De partij boekte woensdagavond een m...

Leraren en scholieren rennen voor goede doel DrechtStadLoop: 'Hopen de duizend aan te tikken'

Leerlingen van het Insula College Koningsstraat rennen deze zondag de DrechtStadLoop en zamelen geld...

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...