Dordrecht, Netherlands

Bezorgwagen supermarkt rolt water in

De bezorgbus in het water Dennis van Wingerden/RTV Ridderkerk
Een bestelbusje van supermarkt Jumbo is woensdagavond te water geraakt in Ridderkerk. Bewoners van het Gieser Wildeman-erf in Rijsoord keken vreemd op toen de wagen rechtdoor het water in reed.
Redactie Streek 56 | RTV Ridderkerk | 17 april 2025 20:48 | Aangepast op 17 april 2025 20:48
Direct werden meerdere hulpdiensten opgeroepen, meldt RTV Ridderkerk. Zij hoefden uiteindelijk niet in actie te komen, omdat de chauffeur niet in de wagen zat.

Vermoedelijk was de chauffeur vergeten de handrem aan te trekken en is de wagen daardoor gaan rollen. Een bergingsbedrijf heeft de wagen met veel moeite weer op het droge gekregen.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV: ´Rode Lijn Dordrecht´ komt in actie voor Gaza

Verontruste Dordtenaren, maatschappelijke organisaties en vertegenwoordigers van verschillende polit...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...

Meeste gemeenten hebben geen hitteplan, terwijl het alleen maar warmer wordt

Een derde van de gemeenten in deze streek heeft geen lokaal hitteplan, terwijl extreme hitte een gev...

A15 nacht dicht door werkzaamheden

De A15 van Papendrecht richting Gorinchem gaat volgende week een avond en nacht dicht. Vanwege onder...

Inbrekers op heterdaad betrapt: vuurwapen en drugs gevonden

De politie heeft donderdagochtend een 47-jarige vrouw uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 51-jarige Rotte...