gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers Festival genomineerd als Beste Publieksevenement van Nederland

e63f92f34005542209fb50f95719d1ee

Het Dordtse Big Rivers Festival maakt kans op een landelijke prijs. Het festival is genomineerd voor de titel Beste Publieksevenement van Nederland. Die prijs wordt jaarlijks uitgeschreven door de Stichting Nationale Evenementenprijzen. Hun belangrijkste doel is de professionaliteit van de sector publieksevenementen te vergroten.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De organisatie van het Big Rivers Festival is trots en dankbaar voor deze erkenning. "Deze nominatie is een eerbetoon aan de onvermoeibare inzet en passie van het Big Rivers Team, onze 165 vrijwilligers, sponsoren en de steun van de Gemeente Dordrecht. Zonder hen zou het succes van het festival niet mogelijk zijn," laat Liselotte Gatzen, festivaldirecteur, weten. De nominatie van het Big Rivers Festival benadrukt niet alleen de culturele en sociale impact van het festival maar ook de economische bijdrage aan de regio Dordrecht, volgens de organisatie achter het evenement.

Dit jaar gepland voor 12, 13 en 14 juli. Dan kleurt de stad weer paars, groen en goud en vinden er in de binnenstad, verspreid over twaalf podia, 150 optredens plaats.

Als Big Rivers de prijs wint, kan het festival zich voegen bij een rijtje klinkende namen, zoals de Vierdaagsefeesten in Nijmegen en Pride Amsterdam. De winnaar van het Beste Publieksevenement van Nederland wordt bekendgemaakt op 8 april tijdens het Nationaal Congres van Evenementen in Valkenburg. De organisatie reikt ook de prijs voor evenementenstad van het Jaar uit. In 2003, 2012 en 2019 won Dordrecht deze award.

Wil je alvast in de stemming komen voor Big Rivers 2024? Bekijk hier dan de uitgebreide impressie die RTV Dordrecht vorig jaar van het festival maakte.

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.