Dordrecht, Netherlands

Bizarre insluiping in Sterrenburg

De bewoonster van een huis aan de Assumburg werd zondagochtend om kwart voor zes wakker van een insluiper in de slaapkamer.
Gert van der Steen | 19 september 2016 12:21 | Aangepast op 19 september 2016 12:21
Zij wekte op haar beurt haar partner, die onmiddellijk probeerde de man te overmeesteren. Dat lukte niet en de insluiper verdween via de tuin en de brandgang.

Er stond een stelling tegen het huis, zodat de indringer simpelweg via die stelling en een openstaand raam het huis kon binnenwandelen. Het gezin met twee kinderen bleef geschrokken achter. Of er iets meegenomen is wordt nog onderzocht.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...