gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bliek na nieuwe nederlaag FC Dordrecht: "Kwamen duidelijk tekort”

2d82fb6adb9bac4fd76ab0c3bf9758a7

Werk aan de winkel voor FC Dordrecht na de 5-0 nederlaag tegen Cambuur Leeuwarden zondag. “Over het algemeen kwamen we tekort, iedereen brengt nog te weinig”, vertelt een realistische Julius Bliek tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Ben Kinds, die de zieke Harry van den Ham verving als trainer, zag zijn ploeg al vroeg op achterstand komen. “De eerste twee waren niet onoverkomelijk maar de derde tegengoal wel. De kwaliteit geeft de doorslag.”

Voor de Schapekoppen is het de tweede nederlaag in zeven dagen, die door de nederlaag op de twintigste en laatste plek staat in de Keuken Kampioen Divisie.

“Als fout gaat, gaat het fout”, vindt Bliek. “Maar doordat het vorige week ook fout is gegaan, moet er nu wel wat gaan gebeuren. Anders raak je echt te ver achter.”

FC Dordrecht heeft een week de tijd om zich voor te bereiden op het volgende duel, want zondag speelt de club een thuiswedstrijd tegen Almere City.

Lees ook

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

nieuwlekkerlandprotest

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

zonneautofoto

Dordtenaar Binke (24) onthult zonneauto: ‘Alles wordt werkelijkheid’

Bijna 5000 kilometer racen binnen acht dagen, puur op energie van de zon en de wind. De leden van het Delft Solar Team hebben een zonneauto gemaakt, waarmee ze dit willen waarmaken. 24-jarige Binke Struik uit Dordrecht is onderdeel van dit Solar Team: “Het is echt enorm gaaf om te doen.”

Laanvanrigaaaa

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."