gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bliek na nieuwe nederlaag FC Dordrecht: "Kwamen duidelijk tekort”

2d82fb6adb9bac4fd76ab0c3bf9758a7

Werk aan de winkel voor FC Dordrecht na de 5-0 nederlaag tegen Cambuur Leeuwarden zondag. “Over het algemeen kwamen we tekort, iedereen brengt nog te weinig”, vertelt een realistische Julius Bliek tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Ben Kinds, die de zieke Harry van den Ham verving als trainer, zag zijn ploeg al vroeg op achterstand komen. “De eerste twee waren niet onoverkomelijk maar de derde tegengoal wel. De kwaliteit geeft de doorslag.”

Voor de Schapekoppen is het de tweede nederlaag in zeven dagen, die door de nederlaag op de twintigste en laatste plek staat in de Keuken Kampioen Divisie.

“Als fout gaat, gaat het fout”, vindt Bliek. “Maar doordat het vorige week ook fout is gegaan, moet er nu wel wat gaan gebeuren. Anders raak je echt te ver achter.”

FC Dordrecht heeft een week de tijd om zich voor te bereiden op het volgende duel, want zondag speelt de club een thuiswedstrijd tegen Almere City.

Lees ook

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

artikelfoto jup

Eeuwenoude hoeve blijft behouden, maar er zijn zorgen over de verbouwing

De Wevershoeve aan de Noldijk in Rijsoord krijgt een nieuwe bestemming met woningen. Veel omwonenden reageren positief op dat vooruitzicht. Zij vinden het vooral belangrijk dat het monumentale pand behouden blijft. Over de mogelijke gevolgen van de verbouwing voor de dijk en het gebouw zelf bestaan wel vragen.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.