gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bliek na nieuwe nederlaag FC Dordrecht: "Kwamen duidelijk tekort”

2d82fb6adb9bac4fd76ab0c3bf9758a7

Werk aan de winkel voor FC Dordrecht na de 5-0 nederlaag tegen Cambuur Leeuwarden zondag. “Over het algemeen kwamen we tekort, iedereen brengt nog te weinig”, vertelt een realistische Julius Bliek tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Ben Kinds, die de zieke Harry van den Ham verving als trainer, zag zijn ploeg al vroeg op achterstand komen. “De eerste twee waren niet onoverkomelijk maar de derde tegengoal wel. De kwaliteit geeft de doorslag.”

Voor de Schapekoppen is het de tweede nederlaag in zeven dagen, die door de nederlaag op de twintigste en laatste plek staat in de Keuken Kampioen Divisie.

“Als fout gaat, gaat het fout”, vindt Bliek. “Maar doordat het vorige week ook fout is gegaan, moet er nu wel wat gaan gebeuren. Anders raak je echt te ver achter.”

FC Dordrecht heeft een week de tijd om zich voor te bereiden op het volgende duel, want zondag speelt de club een thuiswedstrijd tegen Almere City.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.