Dordrecht, Netherlands

Cafe Arina gesloten na incident

Café Arina op de Voorstraat is door Locoburgemeester Marco Stam gesloten naar aanleiding van een ernstig geweldsincident afgelopen nacht. De politie laat weten dat er een vechtpartij is geweest waarbij een glas was gebruikt.
Robert van Loon | 21 juli 2018 15:47 | Aangepast op 21 juli 2018 15:47
Agenten om iets voor 04.00 een melding en gingen naar het café, daar troffen ze een zwaargewonde man aan. Een 54 jarige Dordtenaar is even later in een woning aangehouden voor de mishandeling. Of er nog andere aanhoudingen volgen is niet uit te sluiten.


De zaak is voor 14 dagen gesloten en mag tot die tijd niet betreden worden, de politie is bezig met onderzoek naar het incident. Gedurende de sluiting bekijkt de gemeente of de zaak weer open mag of langer gesloten zal blijven.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...