gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding gestart voor nabestaanden van Leo (57) die zaterdag omkwam bij scooterongeluk in Hardinxveld-Giessendam

88ab85c6cd2a594183f1334fcaa898f7

De scooterrijder die zaterdagmiddag omkwam bij het scooterongeluk aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam is de 57-jarige Leo. Hij laat zijn vrouw, de 54-jarige Yvonne, en een dochter achter. Vrienden van het echtpaar zijn een crowdfunding gestart voor hen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Slechts 57 jaar, net getrouwd en nog vol in het leven laat hij zijn vrouw Yvonne en dochter achter", is te lezen op de Gofundme pagina.

Het geld is bedoeld om de vrouw van Leo en zijn dochter een financiële buffer te geven, "zodat ze alles kan betalen en zij en haar dochter zich even geen zorgen hoeven te maken over geldzaken." De teller stond maandagochtend op 1000 euro. Het streefbedrag is 50.000 euro.

Leo en zijn vrouw kwamen zaterdagmiddag rond 15:00 uur op de scooter in botsing met twee wielrenners toen ze op de Rivierdijk reden. Ze wilden elkaar passeren. Vermoedelijk hebben hun sturen of armen elkaar geraakt.

De traumahelikopter was ter plaatse om Leo te helpen. Maar dat heeft niet meer mogen baten. In het ziekenhuis overleed hij zaterdagavond aan zijn verwondingen. Zijn vrouw raakte licht gewond.

Dit artikel is ook verschenen op de website van mediapartner Rijnmond.
d55ef1f769d1228468d284d1d297b123

Lees ook

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

Participand

Gebruikers ParticiPand overvallen door draai gemeente: ‘Moeilijk te begrijpen’

Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”