gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding gestart voor nabestaanden van Leo (57) die zaterdag omkwam bij scooterongeluk in Hardinxveld-Giessendam

88ab85c6cd2a594183f1334fcaa898f7

De scooterrijder die zaterdagmiddag omkwam bij het scooterongeluk aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam is de 57-jarige Leo. Hij laat zijn vrouw, de 54-jarige Yvonne, en een dochter achter. Vrienden van het echtpaar zijn een crowdfunding gestart voor hen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Slechts 57 jaar, net getrouwd en nog vol in het leven laat hij zijn vrouw Yvonne en dochter achter", is te lezen op de Gofundme pagina.

Het geld is bedoeld om de vrouw van Leo en zijn dochter een financiële buffer te geven, "zodat ze alles kan betalen en zij en haar dochter zich even geen zorgen hoeven te maken over geldzaken." De teller stond maandagochtend op 1000 euro. Het streefbedrag is 50.000 euro.

Leo en zijn vrouw kwamen zaterdagmiddag rond 15:00 uur op de scooter in botsing met twee wielrenners toen ze op de Rivierdijk reden. Ze wilden elkaar passeren. Vermoedelijk hebben hun sturen of armen elkaar geraakt.

De traumahelikopter was ter plaatse om Leo te helpen. Maar dat heeft niet meer mogen baten. In het ziekenhuis overleed hij zaterdagavond aan zijn verwondingen. Zijn vrouw raakte licht gewond.

Dit artikel is ook verschenen op de website van mediapartner Rijnmond.
d55ef1f769d1228468d284d1d297b123

Lees ook

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.

dordrechtsmuseum

Zeldzaam schilderij van Dordtse kunstenares te zien in Dordrechts Museum

Het Dordrechts Museum heeft twee 17e-eeuwse schilderijen in langdurige bruikleen gekregen van The Leiden Collection in New York, een van de belangrijkste particuliere verzamelingen van Nederlandse kunst ter wereld. Volgens het museum zijn dit twee bijzondere werken. Vanaf deze week zijn de werken te bewonderen in de vaste collectie van het museum.

ambubaanhoekbrug

Al meer dan tweehonderd ambulances over de Baanhoekbrug

De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

Artikelfoto steungezinnen

Deze buurtgezinnen helpen elkaar: ‘Opvoeden hoef je niet alleen te doen’

‘Opvoeden doen we samen’, is het motto van Buurtgezinnen. Een gezin dat tijdelijk wat extra steun kan gebruiken, wordt geholpen door een steungezin uit de buurt. Het maatschappelijke initiatief bestaat al een tijdje in onder meer Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht. Maar sinds dit jaar worden ook in Ridderkerk meerdere gezinnen aan elkaar gekoppeld. “Het geeft mij rust en voldoening”, zegt ‘steunmoeder’ Ellen.