gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding gestart voor nabestaanden van Leo (57) die zaterdag omkwam bij scooterongeluk in Hardinxveld-Giessendam

88ab85c6cd2a594183f1334fcaa898f7

De scooterrijder die zaterdagmiddag omkwam bij het scooterongeluk aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam is de 57-jarige Leo. Hij laat zijn vrouw, de 54-jarige Yvonne, en een dochter achter. Vrienden van het echtpaar zijn een crowdfunding gestart voor hen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Slechts 57 jaar, net getrouwd en nog vol in het leven laat hij zijn vrouw Yvonne en dochter achter", is te lezen op de Gofundme pagina.

Het geld is bedoeld om de vrouw van Leo en zijn dochter een financiële buffer te geven, "zodat ze alles kan betalen en zij en haar dochter zich even geen zorgen hoeven te maken over geldzaken." De teller stond maandagochtend op 1000 euro. Het streefbedrag is 50.000 euro.

Leo en zijn vrouw kwamen zaterdagmiddag rond 15:00 uur op de scooter in botsing met twee wielrenners toen ze op de Rivierdijk reden. Ze wilden elkaar passeren. Vermoedelijk hebben hun sturen of armen elkaar geraakt.

De traumahelikopter was ter plaatse om Leo te helpen. Maar dat heeft niet meer mogen baten. In het ziekenhuis overleed hij zaterdagavond aan zijn verwondingen. Zijn vrouw raakte licht gewond.

Dit artikel is ook verschenen op de website van mediapartner Rijnmond.
d55ef1f769d1228468d284d1d297b123

Lees ook

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

fotopersburobusinkinvallen

Honderden kilo's drugs en stamp-apparatuur: dit vond de politie in de drugslabs in Dordrecht en Zwijndrecht

In een groot drugsonderzoek waarbij dinsdagavond invallen werden gedaan op meerdere locaties in onder meer Dordrecht en Zwijndrecht, zijn zes verdachten opgepakt. Honderden kilo's drugs, machines voor de productie van drugs en grote hoeveelheden grondstoffen zijn in beslag genomen.

fotoootjeuhh

Dordt biedt Pinas nieuwe kans na jaren in de schaduw bij Almere: ‘Ik wil promoveren met Dordt’

Van verdediger en bankzitter in Almere, naar controlerende middenvelder met basisplaats aan de Dordtse Krommedijk. Jayden Pinas (22) ontpopt zich (in de voorbereiding op) dit jonge seizoen tot een speler met multifunctionele kwaliteiten voor de Schapekoppen. Hij kijkt positief terug op zijn eerste periode in Dordrecht en heeft heldere ambities voor de toekomst.