gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding gestart voor nabestaanden van Leo (57) die zaterdag omkwam bij scooterongeluk in Hardinxveld-Giessendam

88ab85c6cd2a594183f1334fcaa898f7

De scooterrijder die zaterdagmiddag omkwam bij het scooterongeluk aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam is de 57-jarige Leo. Hij laat zijn vrouw, de 54-jarige Yvonne, en een dochter achter. Vrienden van het echtpaar zijn een crowdfunding gestart voor hen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Slechts 57 jaar, net getrouwd en nog vol in het leven laat hij zijn vrouw Yvonne en dochter achter", is te lezen op de Gofundme pagina.

Het geld is bedoeld om de vrouw van Leo en zijn dochter een financiële buffer te geven, "zodat ze alles kan betalen en zij en haar dochter zich even geen zorgen hoeven te maken over geldzaken." De teller stond maandagochtend op 1000 euro. Het streefbedrag is 50.000 euro.

Leo en zijn vrouw kwamen zaterdagmiddag rond 15:00 uur op de scooter in botsing met twee wielrenners toen ze op de Rivierdijk reden. Ze wilden elkaar passeren. Vermoedelijk hebben hun sturen of armen elkaar geraakt.

De traumahelikopter was ter plaatse om Leo te helpen. Maar dat heeft niet meer mogen baten. In het ziekenhuis overleed hij zaterdagavond aan zijn verwondingen. Zijn vrouw raakte licht gewond.

Dit artikel is ook verschenen op de website van mediapartner Rijnmond.
d55ef1f769d1228468d284d1d297b123

Lees ook

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.