gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Natuur- en Vogelwacht zoekt vrijwilligers

10986a3f84e29a6a45c6152a7e45accb

Als vrijwilliger van de Natuur- en Vogelwacht lijk je je nooit te hoeven vervelen. Maar nu zoekt de stichting nieuwe vrijwilligers in verband met de vele activiteiten van komend jaar.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het is zo gek niet te bedenken of ze kunnen er wel iemand voor gebruiken. Of het nu gaat om een handige Harry die van aanpakken weet, of gaat om nieuwe vrijwilligers die in het weekend een oogje in het zeil willen houden in het Natuurlijkmuseum; iedereen is welkom zich te melden. “Kortom vrijwilligers die met elkaar ons kleine maar leuke museum draaiende weten te houden.”

“Tevens zoeken we vrijwilligers voor de landschapsonderhoudsploeg; onder andere voor het knotten en aanplanten van wilgen en ander beheerswerk in de natuur. Bij de onderzoeksafdeling is plaats voor vrijwilligers die zich bezig willen houden met natuurinventarisaties, met name met het uitpluizen en analyseren van braakballen van uilen.”

Je kunt je aanmelden als vrijwilliger door een mailtje te sturen naar de vogelwacht.

RTV Dordrecht was afgelopen oktober met de vogelwacht vogels tellen in de Biesbosch. Een van de dingen waar de Vogelwacht zich mee bezig houdt.

Lees ook

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.