gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht te veel rugbygoals scoren

f1061e288652ddfe27dca020d827ed63

FC Dordrecht neemt voorlopig nog geen afstand van de grote middenmoot in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap en het 2-2 gelijkspel bij FC Eindhoven staan de mannen van trainer Dirk Kuijt na negen duels op de achtste plaats van de competitie, maar moeten zij voor de interlandbreak nog één keer aan de bak om aansluiting met de top te houden.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De Plucheplakkers Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Teletekstsupporter) komen samen in de 96e podcast over ons aller FC Dordrecht en zien dat De Schapenkoppen wel kansen creëren, maar het vizier niet op scherp hebben wanneer de spelers voor de goal van de tegenstander komen.

Grote mogelijkheden worden verprutst, waardoor Dordt wederom slechts twee puntendelingen aan de wedstrijden overhoudt. Wat de mannen vooral opvalt: FC Dordrecht laat na de pauze vaak een ander (en beter) gezicht zien.

Dat moet anders kunnen, denken de podcastmakers. Te beginnen in het komende thuisduel met VVV-Venlo, de ploeg uit Noord-Limburg. De geel-zwarten komen vrijdagavond om 20:00 uur met een nieuwe trainer naar de Krommedijk, waardoor De Plucheplakkers niet goed weten wat FC Dordrecht van de komende (wisselvallige) tegenstander moet verwachten.

Maar het gaat niet alleen over sportieve praatjes in de podcast. Zo denken Arco, Corrado en Sjoerd dat Sem Valk en Joep van der Sluijs geen belletje van RTL4 hoeven te verwachten. Verder loopt FC Dordrecht er weer hip bij. Daarnaast spreken de mannen hun steun uit voor voormalig FC Dordrecht-verdediger Julius Bliek, wiens bakkerij is afgebrand.

Dat en meer hoor je allemaal in een nieuwe aflevering van De Plucheplakkers, die hieronder te beluisteren is. De volgende podcast-aflevering is, in verband met de interlandperiode, over twee weken.

Lees ook

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.