Dordrecht, Netherlands

Deze ontwikkeling biedt werklui tijdens wegwerkzaamheden een stukje meer veiligheid

Wat als werklui tijdens wegwerkzaamheden iets overkomt? Kunnen zij dan snel genoeg worden geholpen? Nee, concludeerde Jeffrey de Goede. Hij bedacht in samenwerking met Boskalis Yellow Safety.
Robin Nanninga | 2 oktober 2021 12:14 | Aangepast op 2 oktober 2021 12:14
De Goede kwam er tijdens werkzaamheden op wegen in het hele land achter dat EHBO-kits zich vaak te ver bij de werklui vandaan bevinden, met alle gevolgen van dien. Want wat als hulp hierdoor te laat komt? "Ik vond dat er meer veiligheidsmiddelen op het werk moeten zijn. Vaak is er een keet, maar tijdens wegwerkzaamheden eigenlijk niet."

Yellow Safety moet de veiligheid bevorderen. Zo staan er dit weekend, tijdens de werkzaamheden op de N3, op drie strategische punten units met (levens)reddende hulpmiddelen. "Als er dan wat gebeurt, hebben mensen meer overlevingskansen. Er is meer voorradig en ze hoeven minder ver te lopen." Dankzij vlaggen is duidelijk te zien waar deze units staan.

Het is de bedoeling dat dit project landelijk uitgerold wordt bij wegwerkzaamheden en op bouwplaatsen.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...