Dordrecht, Netherlands

Deze zondag bij TV Dordrecht: Verschillende religies en culturen en opening Prins Clausbrug

Deze maand zijn we gestart met twee nieuwe programma’s om de zondag goed door te komen: Rijnmond Lokaal, in samenwerking met onze mediapartner Rijnmond, en elke week een bijzondere concertregistratie. Rijnmond Lokaal gaat deze week op bezoek bij onze collega’s van Schie TV (Schiedam). Daarna zenden we de voorstelling 'Sacred Songs' uit.
Robin Nanninga | 30 oktober 2021 15:00 | Aangepast op 30 oktober 2021 15:00
Rijnmond Lokaal

Het programma Rijnmond Lokaal is elke zondag op TV Dordrecht vanaf 12:00 uur. Hierin zie je de leukste en beste reportages van lokale omroepen in de regio van de afgelopen week. Dat zijn Schie TV (Schiedam), de WOS (Westland), Open Rotterdam en natuurlijk RTV Dordrecht.

Elke aflevering komt vanaf een andere plek in de regio. In deze vierde aflevering gaat presentator Ruud de Boer langs in Schiedam. Vanuit Dordrecht is er in het programma aandacht voor de opening van de Prins Clausbrug, een wandeling langs een aantal van de genomineerden voor de Dordtse Puienprijs en bewoners van Wielwijk die droge voeten eisen.

Registratie Sacred Songs met het thema 'licht'

Na Rijnmond Lokaal zenden we iedere zondag een volledig concert uit. Deze zondag kiezen we voor een registratie van Sacred Songs. Deze voorstelling toert door heel Nederland en op 9 oktober was Dordrecht aan de beurt, ter gelegenheid van het 800-jarige bestaan van onze stad. In de Antoniuskerk werd muziek, zang, poëzie en dans van diverse culturen en religies getoond. Het thema 'licht' stond tijdens de voorstelling symbool voor levenskracht, liefde, vrede, vrijheid en menselijkheid.

Rijnmond Lokaal en de registratie van Sacred Songs zijn te zien op zondag vanaf 12.00 uur op TV Dordrecht (herhaling elke twee uur).

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...