Dordrecht, Netherlands

Disneyfans in de rij voor handtekening en foto

Een drukte van jewelste voor de Magical Gifts vrijdag. In de speciale disneywinkel kwamen kunstenaar Jim Shore en musicalster Joke de Kruijf voor handtekeningen, foto’s en een optreden.
Corrado Francke | 15 november 2019 16:46 | Aangepast op 15 november 2019 16:46
De twee kwamen aan in een koets en werden als helden onthaald. “Ik ben opgegroeid met de stem van Joke”, vertelt een enthousiaste fan. “Toen ik haar ontmoette, werd ik er helemaal stil van.”

Joke de Kruijf is bekend als de Nederlandse stem van onder andere Assepoester, Belle en Doornroosje. Jim Shore is een populaire Amerikaanse kunstenaar en onthulde nieuwe gelimiteerde beelden in de winkel aan de Groenmarkt.

&t=1s

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...