gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht-Den Bosch 1-2

Het verschil in effectiviteit is FC Dordrecht tegen FC Den Bosch vrijdagavond noodlottig geworden: verlies met 1-2.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Vrijwel de hele wedstrijd werd gedomineerd door Dordt, maar scoren wilde maar niet lukken. Het aantal kansen was legio en met name Chacon had pech. Maar zoals zo vaak het geval is, vloog aan de andere kant de eerste er in: Arda Havar maakte na 17 minuten 0-1. Toch leek het nog in de eerste helft weer goed te komen, want Jeffry Fortes kopte vijf minuten voor de rust de 1-1 langs Kees Heemskerk.

Na rust ging Dordrecht door met aanvallend voetbal, maar weer zonder resultaat. Kansen genoeg en er waren een paar uitstekende reddingen van Heemskerk voor nodig om het doel van Den Bosch schoon te houden. Tot minuut 57 dan, want toen rondde invaller Denis Pozder een goede aanval van Den Bosch netjes af. Daarna was bij Dordrecht het geloof in de goede afloop verdwenen. Natuurlijk werd geprobeerd nog een gelijkspel te forceren, maar de samenhang in de aanval was zoek.

De teleurstelling was groot dat Dordrecht zich na de zeperd tegen Capelle in de bekercompetitie niet had kunnen hervinden.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Er was eens: ‘Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

kat dierenarts Pexels

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5

vermissing

Zoektocht naar vermiste Erik (53) op Saba voorbij: 'We leven intens mee'

De zoektocht naar Erik Matthijsen op het Caribische eiland Saba is gestaakt. De 53-jarige ambulanceverpleegkundige van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid keerde vorige week woensdag niet terug van een wandeling, waarna er intensief naar hem werd gezocht. Zonder resultaat. "Dit is niet de uitkomst waar we op hadden gehoopt."

luchtalarm 03

sirene

Luchtalarm blijft toch bestaan en Defensie gaat meebetalen

Het luchtalarm blijft bestaan, zeggen Haagse bronnen tegen de NOS. Defensie gaat eraan meebetalen, ook wordt het systeem gemoderniseerd. Daarmee zal het luchtalarm toch niet op 1 januari 2028 verdwijnen, zoals minister Van Weel (Justitie en Veiligheid) eerder had aangekondigd.

joost hut

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.