gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht-Den Bosch 1-2

Het verschil in effectiviteit is FC Dordrecht tegen FC Den Bosch vrijdagavond noodlottig geworden: verlies met 1-2.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Vrijwel de hele wedstrijd werd gedomineerd door Dordt, maar scoren wilde maar niet lukken. Het aantal kansen was legio en met name Chacon had pech. Maar zoals zo vaak het geval is, vloog aan de andere kant de eerste er in: Arda Havar maakte na 17 minuten 0-1. Toch leek het nog in de eerste helft weer goed te komen, want Jeffry Fortes kopte vijf minuten voor de rust de 1-1 langs Kees Heemskerk.

Na rust ging Dordrecht door met aanvallend voetbal, maar weer zonder resultaat. Kansen genoeg en er waren een paar uitstekende reddingen van Heemskerk voor nodig om het doel van Den Bosch schoon te houden. Tot minuut 57 dan, want toen rondde invaller Denis Pozder een goede aanval van Den Bosch netjes af. Daarna was bij Dordrecht het geloof in de goede afloop verdwenen. Natuurlijk werd geprobeerd nog een gelijkspel te forceren, maar de samenhang in de aanval was zoek.

De teleurstelling was groot dat Dordrecht zich na de zeperd tegen Capelle in de bekercompetitie niet had kunnen hervinden.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."