gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht-Den Bosch 1-2

Het verschil in effectiviteit is FC Dordrecht tegen FC Den Bosch vrijdagavond noodlottig geworden: verlies met 1-2.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Vrijwel de hele wedstrijd werd gedomineerd door Dordt, maar scoren wilde maar niet lukken. Het aantal kansen was legio en met name Chacon had pech. Maar zoals zo vaak het geval is, vloog aan de andere kant de eerste er in: Arda Havar maakte na 17 minuten 0-1. Toch leek het nog in de eerste helft weer goed te komen, want Jeffry Fortes kopte vijf minuten voor de rust de 1-1 langs Kees Heemskerk.

Na rust ging Dordrecht door met aanvallend voetbal, maar weer zonder resultaat. Kansen genoeg en er waren een paar uitstekende reddingen van Heemskerk voor nodig om het doel van Den Bosch schoon te houden. Tot minuut 57 dan, want toen rondde invaller Denis Pozder een goede aanval van Den Bosch netjes af. Daarna was bij Dordrecht het geloof in de goede afloop verdwenen. Natuurlijk werd geprobeerd nog een gelijkspel te forceren, maar de samenhang in de aanval was zoek.

De teleurstelling was groot dat Dordrecht zich na de zeperd tegen Capelle in de bekercompetitie niet had kunnen hervinden.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

pont rosmolenweg

Pont regelmatig te laat in de spits, slecht nieuws voor reizigers

De pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht gaat vanaf volgende week maandag minder varen. In de spits wordt de dienstregeling van drie naar twee keer per uur teruggeschroefd. "De ponten kunnen in de spits niet volgens de dienstregeling varen en zijn regelmatig te laat", verklaart Rijkswaterstaat.