gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht-Den Bosch 1-2

Het verschil in effectiviteit is FC Dordrecht tegen FC Den Bosch vrijdagavond noodlottig geworden: verlies met 1-2.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Vrijwel de hele wedstrijd werd gedomineerd door Dordt, maar scoren wilde maar niet lukken. Het aantal kansen was legio en met name Chacon had pech. Maar zoals zo vaak het geval is, vloog aan de andere kant de eerste er in: Arda Havar maakte na 17 minuten 0-1. Toch leek het nog in de eerste helft weer goed te komen, want Jeffry Fortes kopte vijf minuten voor de rust de 1-1 langs Kees Heemskerk.

Na rust ging Dordrecht door met aanvallend voetbal, maar weer zonder resultaat. Kansen genoeg en er waren een paar uitstekende reddingen van Heemskerk voor nodig om het doel van Den Bosch schoon te houden. Tot minuut 57 dan, want toen rondde invaller Denis Pozder een goede aanval van Den Bosch netjes af. Daarna was bij Dordrecht het geloof in de goede afloop verdwenen. Natuurlijk werd geprobeerd nog een gelijkspel te forceren, maar de samenhang in de aanval was zoek.

De teleurstelling was groot dat Dordrecht zich na de zeperd tegen Capelle in de bekercompetitie niet had kunnen hervinden.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.