Dordrecht, Netherlands

Dordtse overval bij Opsporing Verzocht

Het programma Opsporing Verzocht besteedt vanavond aandacht aan een overval in Sterrenburg. Daar werd aan de Toutenburg een vrouw van 78 bestolen in haar woning.
Peter Tromp | 10 april 2018 11:22 | Aangepast op 10 april 2018 11:22
De politie heeft maandag flyers bezorgd in Sterrenburg om inwoners te attenderen op de uitzending. er wordt nog steeds gezocht naar getuigen.


Twee mannen stonden op de nacht van 17 op 18 maart in de woning van de vrouw. Het slachtoffer werd bedreigd en de overvallers gingen er vandoor met een niet bekendgemaakte buit. 

Eerder dit jaar was de vrouw ook al slachtoffer van een overval. Op 21 februari zijn er nij haar met een babbeltruc sieraden gestolen.

De politie vermoedt een verband tussen beide zaken.

Opsporing Verzocht wordt vanavond om 20.35 uur uitgezonden op NPO1.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...