Dordrecht, Netherlands

Dordtse overval bij Opsporing Verzocht

Het programma Opsporing Verzocht besteedt vanavond aandacht aan een overval in Sterrenburg. Daar werd aan de Toutenburg een vrouw van 78 bestolen in haar woning.
Peter Tromp | 10 april 2018 11:22 | Aangepast op 10 april 2018 11:22
De politie heeft maandag flyers bezorgd in Sterrenburg om inwoners te attenderen op de uitzending. er wordt nog steeds gezocht naar getuigen.


Twee mannen stonden op de nacht van 17 op 18 maart in de woning van de vrouw. Het slachtoffer werd bedreigd en de overvallers gingen er vandoor met een niet bekendgemaakte buit. 

Eerder dit jaar was de vrouw ook al slachtoffer van een overval. Op 21 februari zijn er nij haar met een babbeltruc sieraden gestolen.

De politie vermoedt een verband tussen beide zaken.

Opsporing Verzocht wordt vanavond om 20.35 uur uitgezonden op NPO1.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...