Dordrecht, Netherlands

Dordtse zangeres Noble (78) van The Voice Senior overleden

De Dordtse zangeres Marianne Noble is 78 jaar oud geworden. Studio de Witt
Marianne Noble uit Dordrecht, die bekend werd van haar deelname aan The Voice Senior in 2018, is op 78-jarige leeftijd overleden. Op haar eigen Instagram-pagina is een foto gedeeld met de tekst: "Doe iedereen de lieve groetjes", haar geboortedatum en de datum waarop zij is overleden.
Rijnmond | 3 maart 2025 09:17 | Aangepast op 3 maart 2025 09:17
Waaraan Noble is overleden, is niet bekend gemaakt. De zangeres had al lange tijd gezondheidsproblemen. Ze kreeg in 2023 een hartinfarct.

In het televisieprogramma The Voice Senior wist Noble het ver te schoppen. Ze zat in het team van Angela Groothuizen en eindigde bij de beste vier zangers. De jury omschreef haar in die tijd als een 'stoer wijf'.

Noble was een uitgesproken vrouw die opviel in het zangprogramma. Het liefst werd ze alleen met haar achternaam aangeduid. "Dat is voor m'n internationale doorbraak", zei ze daar spottend over.

Misstanden bij The Voice
Drie jaar geleden sprak Noble zich nog uit over het seksueel grensoverschrijdend gedrag bij The Voice of Holland. Mannen die misstanden veroorzaken moesten volgens haar "voorlopig nou allemaal de lul in de broek houden".

Tijdens haar eigen deelname aan The Voice Senior kwam Noble ook in contact met Jeroen Rietbergen, een bandlid van het programma dat grensoverschrijdend gedrag werd verweten. Hoewel ze naar eigen zeggen "veel heeft gehad" aan Rietbergen, had ze eerder al het idee dat er iets niet in de haak was. "Ik zei wel altijd: 'Jeroen met z'n geile koppie'. Het (flirten, red.) was niet zo zeer bij mij, maar zelfs dan nog voelde ik mezelf een beetje leuk door hem. Dat gevoel gaf hij mij al."

Studio De Witt
Noble was ook een geziene gast bij het lokale radioprogramma Studio De Witt. Op 26 juni 2021 was ze de daar de hoofdgast. Tijdens die uitzending zong ze drie nummers, onder meer samen met dochter Menke. Dit uur radio wordt wegens haar overlijden komende zaterdag 8 maart nog een keer herhaald.

Deze publicatie verscheen eerder op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

Frustratie en zorgen bij middelbare scholen over brugsluiting: ‘Dit hadden we graag van Rijkswaterstaat zelf gehoord’

De sluiting van twee bruggen over de Beneden Merwede volgend jaar, gaat honderden scholieren raken. ...

Promotiedroom in duigen: 'Dit is best wel zuur'

De verwachtingen waren hoog gespannen, maar het is SV Slikkerveer niet gelukt te promoveren naar de ...

Raad wil nieuwbouw Van der Palmgebied sneller afronden

De Papendrechtse gemeenteraad wil de herontwikkeling van het Van der Palmgebied versnellen. In dit g...

Gokverslaafde overvalt bedrijf om enorme schuld af te lossen: eis 3 jaar cel

Een bewapende man fietst op klaarlichte dag een loods van de Hardinxveldse oud-ijzerhandel Dalm in. ...

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV: ´Rode Lijn Dordrecht´ komt in actie voor Gaza

Verontruste Dordtenaren, maatschappelijke organisaties en vertegenwoordigers van verschillende polit...